Які партії перемогли ? Підсумки голосування до Синельниківської районної ради по Межівській громаді…

Завершується підрахунок голосів виборців  на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Разом з тим триває процес передачі протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

(Слід зазначити, що сільські, селищні  ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та голови).

Стали відомі результати голосування виборців Межівської селищної ради до Синельниківської районної ради за відкритими партійними списками.

Нагадаємо, що до новоутвореної Синельниківської районної ради  балотувалось 242 кандидати від семи політичних партій.  Загалом до Синельниківської районної ради увійдуть 42 депутати.

На виборах до районної ради Межівська , Слов’янська та Новопавлівська  громади  входять до 4-го виборчого округу разом Великомихайлівською, Маломихайлівською та Покровською територіальними громадами колишнього Покровського району.

Отже,  симпатії виборців  Межівської об’єднаної громади у виборі депутатського корпусу   Синельниківської районної ради розподілились наступним чином:

– ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА «ЗА ЖИТТЯ»31,8% (1190 голосів)

– БЛОК ВІЛКУЛА УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА – 23,1% (864 голоси);

СЛУГА  НАРОДУ19,9 % (746 голосів);

ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ  – 7,1% (267 голосів);

– ПРОПОЗИЦІЯ4,2% (159 голосів);

– ВО БАТЬКІВЩИНА2,9% (110 голосів);

– ЗА МАЙБУТНЄ2,8% (106 голосів);

Переможці виборців серед кандидатів, представлених у партійних списках будуть оголошені  після завершення підрахунку голосів Синельниківською  районною виборчою комісією.

Для інформації: На виборах по Межівській селищній раді проголосували 3738 виборців із 11399 , внесених до списку, що складає 32,8%.

Недійсними визнані 296 бюлетенів, вдома проголосували 238 виборців.