Людина року Межівської громади – 2020. Визначено переможців!

Отже, нарешті, довгоочікувані результати!  Хто отримає звання «Людина року» Межівської громади?  Скільки жителів громади взяли участь у голосуванні?   Читайте далі…

Найкращих з-поміж кандидатів на звання «Людина року – 2020»  жителі громади визначали голосуванням, яке тривало протягом місяця  – з 19 грудня по 19 січня.

На тижні  конкурсна комісія провела підрахунок голосів та визначила  переможців у п’ятнадцяти номінаціях.

Нагадаємо , що голосування проходило у двох форматах: он-лайн – у спеціальній Гугл-формі, посилання на яку були розміщені на офіційному веб-сайті Межівської селищної ради, у соціальних мережах та  через паперову форму, яку можна було заповнити  у Центрі культури та дозвілля  (Межова), а також у кожному із 7 старостинських округів.

Отже, всього взяли участь у голосуванні 1667 жителів громади, з них 1160 – проголосували онлайн, ще 507 – заповнювали паперові форми для голосування.

Така активність, звичайно, не може не надихати організаторів конкурсу, адже свідчить про небайдужість та  зацікавленість жителів громади у проведенні подібних заходів.

Вони – об’єднують громаду! 

Під час підрахунку, певна кількість голосів була відсіяна рішенням оргкомітету, насамперед у випадках, коли голосування не відповідало умовам конкурсу – не вказані прізвище, ім’я та по-батькові чи номер телефону. Такі вимоги були встановлені з метою уникнення накручування голосів та максимально прозорого, а головне  об’єктивного голосування.

Отже переможцями Конкурсу «Людина року – 2020» за номінаціями стали:

«Громадська діяльність»Півторацький Олександр Юрійович

«Підприємництво»Короткий Олексій Миколайович

 «Аграрій року» –  Сипченко Сергій Вікторович

«Охорона здоров’я»  – Назарчук Дмитро Сидорович

 «Освіта» Крайня – Марина Миколаївна

 «Культура і мистецтво» – Тишковець Алла Володимирівна

 «Фізична культура і спорт» – Даценко Віктор Васильович

«Місцеве самоврядування»Максімкіна Любов Володимирівна

 «Оборона. Правопорядок. Захист.» – Марченко Віталій Володимирович

«Милосердя та благодійність»Мартиненко Євгенія Василівна

 «Героїчний вчинок року»Терещенко Віталій Вікторович

«Юний талант»Філіпова Анастасія Юріївна

«Меценат року»Харламов Валентин Вікторович

«Журналіст року»  – Сітар Тетяна Анатоліївна

«Молода людина року» – Козак Захар Вікторович

 

Як ми вже відзначали на початку конкурсу –  всі його учасники, дійсно, достойні люди!  І якщо  на хвилинку відволіктись від результатів  голосування, кожен з них –  вже сьогодні, безперечно, є переможцем! Переможцем, для своїх рідних та близьких, трудових колективів та населених пунктів громади, які висунули їх кандидатури та щиро підтримували.  Адже  це  дійсно кращі з кращих серед нас.  Високопрофесійні лікарі та педагоги, учасники бойових дій на Сході країни та рятувальники, підприємці та аграрії, діячі культури та мистецтва, тренери та спортсмени, меценати, журналісти, громадські активісти…   Земляки, які зробили вагомий  внесок у розвиток громади, змінювали або популяризували її,  зробили щось реально важливе і корисне та заслуговують на звання «Людини року -2020»!

Щодо церемонії нагородження, то її дату та формат проведення буде остаточно визначено після завершення локдауну.