COVID-19! Ситуація на Межівщині на 1 жовтня 2021 року

Починаючи з 23 вересня Дніпропетровщина перебуває в «помаранчевій» зоні. Відповідне рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Таким чином, за один день область перейшла з «жовтої» до «помаранчевої» зони карантину.

Рішення про встановлення «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-9 на території Межівської СТГ (з 23 вересня 2021 року) прийняла і комісія з питань ТЕБ та НС Межівської селищної ради. Крім цього у протоколі рішення також відзначено наступні пункти:

– посилити роботу по перевірці об’єктів торгівлі, громадського харчування, закладів освіти, культури та інших щодо дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених для «жовтого» рівня епіднебезпеки з прийняттям заходів адміністративного впливу;
– посилити роботу щодо вакцинації населення проти СОVID-19 та здійснювати моніторинг за показниками щеплення;
– постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення, щодо безумовного дотримання ними протиепідемічних заходів;
– постійно проводити моніторинг захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Межівської СТГ.

За інформацією відокремленого структурного підрозділу «Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», за минулий тиждень – з 24 по 30 вересня включно – у громадах колишнього Межівського району зареєстровано 35 нових випадків захворювання на COVID-19.

Таким чином всього на Межівщині з початку року зареєстровано 526 підтверджених випадків COVID-19 (618 – з початку епідемії). На лікуванні перебувають 54 особи. За минулий тиждень здолали хворобу 24 чоловіки. З початку року зафіксовано 21 летальний випадок від COVID-19 та 26 з початку епідемії.

Як повідомляє Центр первинної медико-санітарної допомоги, станом на ранок 1 жовтня відсоток вакцинованого дорослого населення по громадах Межівщини складає 15,1%. Вакциновано 2 752 чоловіки, від початку кампанії використано 5 136 доз вакцини.