Дистанційне навчання запроваджено у трьох школах Межівської громади

Межівські загальносовітні школи № 1 та №2, Райпільська ЗШ та Будинок дитячої та юнацької творчості переведено на дистанційну форму навчання. 

Наприкінці минулого тижня рішенням Комісія ТЕБ та НС Виконавчого комітету Межівської селищної ради. (Протокол № 24 від 19  листопада 2020 року) на дистанційне навчання було переведено Межівську загальноосвітню школу I – III ступенів № 1 та Межівський будинок дитячої та юнацької творчості.  На самоізоляцію направлені першоконтактні педагогічні працівники та учні закладів, терміном  – з 19.11. по 03.12. 2020 року.

На цьому тижні рішенням Комісії ТЕБ та НС (Протокол № 26 від листопада 2020 року) переведено на дистанційне навчання учнів 1-11 класів Межівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2.  На самоізоляцію направлено першоконтактних педагогічних працівників та учнів закладу –  з 26.11 по 10.12.2020 року.

«З метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню на території Межівської селищної територіальної громади  гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, керуючись п.п.16 п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада  2020 року № 1100 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби CОVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.», враховуючи інформацію  відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради щодо кількості першоконтактних осіб» – відзначено у відповідних протоколах.

Крім того на позачерговому засіданні Комісії ТЕБ та НС  – 24 листопада прийнято рішення перевести на дистанційну форму навчання Райпільську ЗШ I – III cтупенівз 25 листопада по 8 грудня 2020 року включно.

Що стосується Райпільської ЗШ, то рішення комісії пов’язане із загальною захворюваністю на грип та ГРВІ по закладу, яка перевищує 27% (відповідно до п.9.20 ДсанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила та норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу).

Як нам повідомили у відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Межівської селищної ради, у всіх, без виключення, закладах загальної середньої освіти та позашкільних закладах громади проводиться  щоденний моніторинг стану захворюванності на ГРВІ ради, вживаються заходи по попередженню і поширенню інфекційних захворювань серед дітей.

Систематично проводиться  роз’яснювальна робота серед учнів та батьківської громади  з питань дотриманням карантинних обмежень, та обмеження спілкування між учнями, які не перебувають на самоізоляції, але знаходяться на дистанційному навчанні.