Кабмін продовжив карантин в Україні до 1 листопада

Кабінет міністрів подовжив адаптивний карантин в Україні до 1 листопада.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Уряду.

Зазначається, що адаптивний карантин та зонування подовжать ще на два місяці.

Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче, і сьогодні на засіданні уряду ми розглянемо питання про продовження адаптивного карантину на два місяці. Обмеження і зонування територій за кольорами діятимуть як мінімум до 1 листопада. До 31 жовтня ми продовжуємо карантин. Відповідно, до листопада ми плануємо, що він діятиме в такій формі, в якій ми зараз його застосовуємо”, – сказав прем’єр.

Урядовці також підтримали пропозицію міністра охорони здоров’я Максима Степанова та подовжили і режим “надзвичайної ситуації”, а в окремих районах посилили обмеження, що викликано збільшенням кількості хворих і причинами, через які це відбувається.

«Обмежувальні заходи будуть посилені в тих регіонах, в яких «зелений» рівень епідеміологічної небезпеки, а саме, заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів та нічних клубів, діяльність установ громадського харчування з організацією дозвілля», – сказав він.

Також, за його словами, з Міністерством культури відпрацьовано заборону на проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури і для яких концертна діяльність упродовж останнього року є основним видом діяльності.

Нагадаємо:

  • До цього Кабмін подовжив дію адаптивного карантину в Україні через епідемію коронавірусу ще на місяць, до 31 серпня, та встановив чотири рівні епідемічної небезпеки. Йдеться про “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” та “червоний” рівні карантину.
  • Пізніше уряд вніс зміни до адаптивного карантину від 17 серпня. Згідно з ними, рівень захворюваності визначається за трьома показниками: заповненість ліжок; рівень тестувань, а також рівень нових захворювань на 100 тисяч населення за 14 днів.
  • Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/karantin-v-ukraine-prodlili-do-noyabrya-reshenie-kabmina-novini-ukrajini-11124875.html