Коронавірус на Межівщині: оновлена статистика, жорсткий моніторинг захворюваності у школах

На тижні відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС Межівської селищної ради, де було представлено інформацію відокремленого структурного підрозділу «Першотравеський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ “Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус у Межівському районі.

За даними епідеміологічного моніторингу станом на 15 жовтня у Межівському районі зареєстровано 14 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Із загального числа хворих 7 чоловік знаходилося на амбулаторному лікуванні, інші 7 були госпіталізовані до інфекційного відділення Першотравенської міської лікарні. Одужало та виписано 8 чоловік, на сьогодні ще перебувають на лікуванні 6 хворих.

Всього з початку реєстрації випадків захворювання на COVID-19 на території району встановлено 161 контактну особу, всі вони перебували чи сьогодні перебувають (23 особи) на самоізоляції 14 діб. Протягом терміну ізоляції та по її закінченню всі контактні особи, які мають прояви захворювання, проходять обстеження методом ПЛР.

(За опеативною інформацією, станом на ранок 16 жовтня маємо 15 підтверджених випадків COVID-19 на території району).

Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти України, через поширення COVID-19 частина шкіл по всій країні, зокрема і Дніпропетровщини, ідуть на осінні канікули раніше.

Враховуючи високий рівень небезпеки поширення CОVID-19, на підставі оцінки епідемічних показників на території Межівської об’єднаної громади, комісія рекомендувала відділу освіти, молоді та спорту щоденно здійснювати жорсткий моніторинг захворюваності учнів і працівників закладів освіти та у разі збільшення захворюваності на ГРВІ оперативно внести відповідні зміни до структури/тривалості навчального року.

Також відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року №956 комісія прийняла рішення ЗАБОРОНИТИ на території Межівської об’єднаної громади проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більш як 50 осіб, а також роботу після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування, в тому числі кафе, барів тощо.