МОН пропонує відправити школярів на канікули з 15 по 30 жовтня

Такий крок необхідний, аби розірвати ланцюг передачі вірусу.

В умовах погіршення ситуації із розповсюдження коронавірусу COVID 19 Міністерство освіти та науки надіслало лист керівникам закладів загальної середньої освіти, в якому рекомендує провести осінні канікули для школярів з 15 по 30 жовтня 2020 року. Про це повідомляє пресслужба МОН.

“Міністерство освіти і науки рекомендує закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно, внісши для цього необхідні зміни до структури/тривалості навчального року”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, такі додаткові заходи необхідні, щоб мінімізувати безпосередні фізичні контакти між учасниками освітнього процесу в умовах стрімкого підвищення рівня захворюваності на COVID-19, а також збільшення кількості випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти.

Окрім цього, у МОН наголосили, що в організації навчання в умовах пандемії особливо актуальним є забезпечення соціального дистанціювання між учасниками освітнього процесу, що має на меті перервати ланцюжки зараження, передачі небезпечної інфекції та, врешті, стримування епідемії.