На Дніпропетровщині запроваджують “червоний” карантин

На території Дніпропетровської області посилюють карантинні заходи!

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на Дніпропетровщині оголошений “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

«Червона» зона карантинних обмежень через коронавірус запрацює на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

15 жовтня відбулося позачергове засідання комісії ТЕБ та НС, за результатами якого вирішили запровадити «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей з 00:00 18 жовтня.

Посиленні карантинні заходи запроваджуються

з 18 жовтня!

У “червоній” зоні карантину забороняється робота кафе, ресторанів, кінотеатрів, театрів, ринків, фітнес-центрів.

Не можна також проводити масові заходи.

Обмеження не поширюється на заклади, де 100% працівників та відвідувачів повністю щеплені від коронавірусу.

Навчальні заклади, де вакциновано не 100% персоналу, не можуть працювати в очному форматі, тому повинні перейти на дистанційну форму навчання. Але це не стосується дитсадків та 1-4 класів.

Крім того, з 21 жовтня мешканці “червоної” зони не можуть їздити автобусами, потягами та літати літаками в інші регіони без документів про повний курс вакцинації, негативного тесту на коронавірус або довідки про одужання від COVID.

Перехід Дніпропетровщини у “червону” зону стався через перевищення показників захворюваності, госпіталізації та завантаження ліжок із киснем.

Джерело.