На Межівщині триває вакцинація від COVID-19

Цього тижня, на базі Центру соціальних послуг Межівської селищної ради (директор Бут С.В.), проходила вакцинація від COVID-19 препаратом Pfizer/BioNTech. Вакцинацію проводила мобільна медична бригада Петропавлівського центру первинної медико-санітарної допомоги (лікар-терапевт Інна Миколаївна Ященко та медичні сестри загальної практики сімейної медицини Інна Володимирівна Лоб та Ніна Віталіївна Петрова).

За попереднім записом щепитися саме вакциною Pfizer/BioNTech виявили бажання 80 жителів Межівщини, зокрема Межівської та Слов’янської СТГ, або навіть цілі колективи підприємств та організацій, як наприклад ПСГП «Еліта» або той же Центр соціальних послуг селищної ради.

До речі, разом із жителями Слов’янської сільради на вакцинацію прибула і сільський голова Галина Іванівна Смольська. Зокрема вона повідомила, що у складі досить численної делегації – освітяни, працівники дошкільних закладів освіти, мешканці громади.

Як нам розповіли медики, зокрема лікар-терапевт Інна Миколаївна Ященко, мобільна бригада проводить вакцинацію препаратами Pfizer/BioNTech та Moderna.

Що стосується безпосередньо вакцини Pfizer/BioNTech, то вона потребує спеціальних умов для зберігання та транспортування, а проміжок між першою та другою дозою складає 21-28 діб.

Нагадуємо жителям Межівщини, що усі бажаючі можуть записатись на вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря!

Також можна записатися за номером телефону реєстратури ЦПМСД (05630) 60-7-65 з 8:00 до 16:00 год. щоденно, окрім вихідних, або на електронну адресу закладу mezhovacpmsd@ukr.net – цілодобово.

Для цього необхідно вказати:

  • прізвище, ім’я по-батькові повністю;
  • дату народження;
  • адресу проживання;
  • прізвище лікаря, з яким укладена угода (якщо укладена);
  • особистий номер телефону.

Центр первинної медико-санітарної допомоги повідомляє, що сьогодні в наявності у достатній кількості вакцина Sinovac-CoronaVac COVID-19 у однодозних флаконах. Тобто, якщо ви бажаєте щепитись вакциною саме CoronaVac, то це можна зробити і без попереднього запису.