На території Межівського району оголошено КАРАНТИН

Такі рішення були прийняті 12-13 березня під час позачергових засідань комісій райдержадміністрації та Межівської селищної ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Їх провели голова Межівської РДА Кутній С.В. за участі голови районної ради Халимендика П.О. та Межівський селищний голова Зражевський В.М.

Питання «Запобігання поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення» стало ключовим, серед винесених на розгляд комісій.

У їх роботі також взяли участь представники районного сектору ДСНС, первинної та вторинної медичних ланок селищної ради, Межівського відділення поліції, РУ Держпродспоживслужби, сектору освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту РДА, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради та ін.

За підсумками засідань було прийнято рішення:

  • Тимчасово запровадити карантин для усіх закладів освіти, в тому числі дошкільних та позашкільних на території Межівського району.
  • Заборонити проведення масових заходів. Термін дії заборони – з 13 березня по 3 квітня.
  • Керівникам установ, підприємств та організацій рекомендовано проводити роз’яснювальну роботу щодо профілактики респіраторних захворювань, при виявленні підлеглих із симптомами захворювання на грип та ГРВІ направляти їх до медзакладів, забезпечити вологе прибирання в приміщеннях із використанням миючих та дезінфікуючих засобів.

Нагадаємо, що з 12 березня до 3 квітня Дніпропетровщину перевели на карантин, аби запобігти поширенню коронавірусу. Заборонено відвідувати навчальні заклади, відмінено усі масові заходи, в яких запланована участь 200 та більше людей. Такі обмеження область запровадила після оголошення Кабміном загальнонаціонального карантину. В області заборонили відвідувати заклади освіти всіх форм власності. Навчальним закладам рекомендували на цей період перевести навчання на дистанційну форму.

Керівникам православних єпархій, іудейських, католицьких, протестантських, мусульманських організацій також рекомендували під час карантину обмежити проведення масових богослужінь.

Станом на 12 березня у світі зареєстровано майже 120 тис. лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 4284 із них – летальні. Понад 55,2% людей вже одужали. Окрім Китаю, де вперше виявили вірус, захворювання зафіксували у 108 країнах світу. В Україні зареєстровано 3 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, у однієї людини вірус забрав життя.

Офіційно про коронавірус:  https://covid19.com.ua/

Власна інформація