Вакцинація в Україні почнеться 24 лютого: Які області першими отримають CoviShield?

В Україні 24 лютого розпочнеться вакцинація від коронавірусу. Під час брифінгу 23 лютого заступник глави МОЗ — головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, які області отримають препарат CoviShield першими…


“Вакцинація розпочинається після доставлення вакцини. Вакцину доставлять на обласні склади. Після цього мобільні групи, які є в кожній з областей, беруть вакцину на обласному складі і виїжджають у заклад охорони здоров’я, який надає допомогу хворим на коронавірусну хворобу”, – сказав він.

За словами Ляшка, в середу 11 автомобілів почнуть доставку вакцини на регіональні склади.

“Першими вакцину зможуть отримати Київ, Житомир, Черкаси, та області: Київська, Черкаська, Вінницька. Вакцинацію розпочнемо, плануємо розпочати уже завтра (24 лютого, — ред.) після поставки перших партій з постійним нарощуванням потужностей”, – додав він.

Зазначається, що ця вакцина не потребу спеціального температурного режиму: її можна транспортувати і зберігати за температури +2-8 градусів.

Нагадаємо, 22 лютого Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

23 лютого в аеропорту “Бориспіль” приземлився літак із першою партією вакцини проти коронавірусу CoviShield, яку виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca.

Джерело: https://www.depo.ua