З початку року на Межівщині – 62 підтверджених випадки COVID-19!

Сьогодні відбулося відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС Межівської селищної ради, у зв’язку із запровадженням на   Дніпропетровщині – «помаранчевого» рівня карантину.

Нагадаємо, таке рішення прийняла обласна комісія ТЕБ та НС.

На засіданні комісії  було представлено інформацію відокремленого структурного підрозділу «Першотравеський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ “Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” щодо ситуації із захворюваністю на коронавірус у Межівському районі.

За даними епідеміологічного моніторингу на Межівщині,  станом на ранок 24 березня 2021 року зареєстровано 62 підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них 12 випадків підтверджених Ag sito-test, 50 підтверджено методом ПЛР.

Стрімкий ріст захворюваності зафіксовано з середини березня.

Так, у січні зареєстровано 31 випадок, у лютому 7 випадків, у березні  – вже станом на сьогодні 24 випадки.

У розрізі неселених пунктів Межівщини коронавірусна хвороба виявлена:

  • смт. Межова – 31 випадок;

  • с. Новопавлівка – 10 випадків;

  • с. Веселе – 6 випадків;

  • с. Новопідгороднє – 3 випадки;

  • с. Демурино – 3 випадки;

  • по одному випадку в селах Зоряне, Райполе, Іванівка, Вознесенське.

Щодо вікової  структури всі 100 %  захворілих дорослі.

Серед усіх хворих 34 особи знаходилось на амбулаторному лікуванні, 28 –  госпіталізовано до інфекційного відділення КНП «Першотравенська МЛ» ПМР.

Всього одужало та виписано 28 осіб, 23 – ще знаходяться на лікуванні, з початку року зафіксовано 2 летальні випадки (7 летальних випадків від COVID-19 з  початку епідемії).

Всього з початку року визначено  344 контактних особи , які були в контакті з хворими на COVID, всі вони знаходились на самоізоляції 14 діб.  Станом на 24.03.2021 року на самоізоляції перебувають 283 контактних особи.

Протягом терміну ізоляції та по її закінченню всі контактні, які мають прояви захворювання повинні обстежуватися лабораторно методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР).

У зв’язку з вищезазначеним, з метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19 серед населення Межівського району, керуючись відповідними нормативними документами, Межівське РЛВ ВПС Першотравенський міськрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України»:   

“Наголошує на  посиленні контролю та необхідності вжиття протиепідемічних заходів в закладах освіти, закладах охорони здоров’я, в установах, на транспорті, закладах харчування, торгівлі.

А також неприпустимості скупченості людей на вулиці, вжиття протиепідемічних заходів під час масових спортивних, культурних, релігійних, суспільно-соціальних заходів!”

Про рішення комісії, у зв’язку з встановленням на території Межівської громади “помаранчевого” рівня карантину читайте в наступних наших матеріалах.

Власна інформація “Межівського меридіана”.