А кінцева станція «Доросле життя»

Увага! До відправлення потягу, що рухається за маршрутом «Дитинство – Доросле життя», залишилося 45 хв.

Саме такими словами розпочалося свято останнього дзвоника у Слав’янській СЗШ І – ІІІ ступенів, яке обіцяло бути незвичайним, проте хвилюючим. На лінійці були присутні учні 1, 4, 9, 10 та 11 класів зі своїми класними керівниками.

Винуватці цього свята – випускники, – прощаючись зі школою та вчителями, зі своїм класним керівником Денисенко Аллою Григорівною, мандрували від станції «Дитинство» до станції «Доросле життя»: слухали обіцянки першокласників завзято вчитися, разом із 4 класом танцювали флешмоб, відпускали повітряні сердечка-бажання у блакитні небеса, приймали на добру згадку маленькі дзвіночки від своїх товаришів – учнів 10 класу.

А наприкінці ще поки учні 11 класу виконали пісню про школу, пригадуючи все, що з ними трапилося за 11 років до дрібниць.

Мав вітальне слово до випускників і начальник шкільного вокзалу – директор школи Валерій Миколайович Коротун.

Настала хвилююча мить – продзвенів останній дзвінок для усміхнених та щасливих, талановитих та енергійних, оптимістичних та невгамовних, творчих і просто найкращих випускників 2021 року.

Час летить невпинно, ось і остання станція «Доросле життя» для Грищенка Олександра, Дрюк Сніжани, Калашник Дарії, Матюшенка Ростислава, Пунтус Анастасії та Шмалька Максима.

Під красиву мелодію з усіх сторін лунало «Щасливої дороги!», «Нехай щастить!». Хочеться додати – нехай обов’язково збудуться всі ваші мрії, не забувайте свою рідну школу та вчителів!!!

Наче потяг, промчали літа
Парта вже для вас зовсім мала,
Юність крила у даль розгорта,
Їх вам рідна школа дала!

 

Вікторія РЕВА,
педагог організатор Слав’янської СЗШ