Низький уклін за доброту, терпіння, любов до людей та співчуття

У День працівників соціальної сфери хочу висловити подяку тим, хто своєю працею щодня несе людям розраду і тепло, допомагає долати життєві труднощі, додає віри і впевненості у завтрашньому дні.

На території Слов’янської ТГ працює новостворений КЗ «ЦНСП» Слов’янської сільської ради на чолі з директором Кущ Світланою Олексіївною. До штату Центру входять Прудкай О.В., Фалінська Н.А., Маража О.В., Копитова В.О., Москвітіна Ю.П., Довженко О.В., Коверза Н.А., Плешкова Н.М., Кривонос О.В. Щодня вони дбають про літніх людей та надають допомогу сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей Слов’янської сільської ради здійснює соціально-правовий захист дітей і стоїть на варті їхніх інтересів. Працівники відділу соціального захисту Слов’янської сільської ради допомагають різним категоріям громадян отримати допомогу від держави.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну справу. Надії вам, віри і натхненної праці!

Галина СМОЛЬСЬКА,
Слов’янський сільський голова