У Зорянському ліцеї відзначили Міжнародний день туризму

День туризму – свято всіх, хто хоч раз відчув себе в ролі мандрівника, вибираючись із щоденних буденних справ у ліс або на поле, на берег річки або озера, на море чи курорт, а також в інші місця, на які багата наша Батьківщина та планета Земля!

Всесвітній (Міжнародний) день туризму (World Tourism Day) заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно і відзначається щорічно 27 вересня.

Це свято має досить багато різних цілей, головною з яких є пропаганда туризму та інформативність населення про те, наскільки важливі самі подорожі не тільки для них, але і для економіки всього світу.

Ось і Зорянський ліцей залюбки долучився до святкування цього дня! Учні 5-8 класів взяли участь у цікавій та пізнавальній квест-подорожі! А маленькі мандрівники 3 класу виконали безліч туристичних завдань у класі. Особливо захопливим було дійство, в якому взяли участь здобувачі освіти 9-11 класів. Це був досить пізнавальний захід, у ході якого діти уявили себе справжніми туристами та облаштували місця для відпочинку. А наприкінці подарували один одному пісенний привіт!

Усі присутні зарядились позитивом, а дорослі поринули в спогади своєї туристичної молодості!

#день_туризму2021  #Зорянський_ліцей  #здоровий_спосіб_життя

Ельвіра ЛАВРУЩЕНКО,
заступник директора ліцею