«Давай знайомитися!»

До ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ приєдналися жителі Межівщини. Зустріч із представниками обласної команди ОПЗЖ відбулася у рамках нового регіонального проекту «Давай знайомитися», який покликаний об’єднати прихильників партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Зустріч стала ще одною публічною і корисною платформою для взаємодії тих, чия активна громадянська позиція збігається з прагненням партії зробити життя мешканців нашої області комфортнішим та безпечнішим.

Як відзначили представники обласної команди ОПЗЖ, проект «Давай знайомитися» спрямований не просто на виявлення прихильників, а на створення сильної, дружної команди однодумців, на приєднання друзів, на приєднання до друзів.

Про це зокрема говорить і керівник обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Геннадій ГУФМАН:
– Проходять зустрічі з людьми, які про себе вже заявили, звернулися до нас, сказавши «Так, ми разом, ми поруч», висловили нам свою підтримку і ми приїжджаємо не агітувати, ми приїжджаємо до друзів, прихильників, однодумців, до людей, які разом з нами стають частиною однієї великої сили, завдання якої – змінити життя. Завдання проекту – не пошук голосів, а формування команди, яка на ці голоси заслуговує.

Проекти політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» створюються на основі запиту суспільства. Тож під час зустрічі піднімались багато болючих проблем, які хвилюють жителів Межівщини: стан доріг, реформа медицини, соціальне забезпечення та, вочевидь, найактуальніша сьогодні тема – укрупнення районів з приєднанням території Межівського району до Синельниківського.


ХАЛИМЕНДИК Павло Олексійович – голова районної ради
З огляду на адміністративно-територіальну реформу – всі проблеми, які існуватимуть надалі варто розглядати з точки зору самодостатності громад.

Протягом останніх років, проблеми територій (тобто, їх вирішення) передаються на місця: освіта, медицина і т. д. Разом з тим, маємо багато невизначеності та відсутність чіткого алгоритму існування території в цілому і окремих галузей зокрема. Насамперед, через відсутність фінансового ресурсу.

Жителів надзвичайно хвилює перспектива місцевих закладів охорони здоров’я. На жаль, маємо чітку тенденцію до, так званої оптимізації мережі, скорочення штатів і т. д.

Говорячи про стан доріг, маємо розуміти, що це ключовий фактор розвитку території.

Це стосується і бізнесу, і соціальної складової…

Чи безпечно з такими дорогами доправити людину з інсультом за 100—130 кілометрів до центру госпітального округу? Велике питання… Або наскільки безпечним в таких умовах є рух шкільних автобусів. Теж питання…

Як багато питань сьогодні викликає і алгоритм приєднання Межівщини до того чи іншого району області. Без обговорень, не враховуючи думку громад…

Люди сьогодні бачать конкретні справи і добре пам’ятають: хто, що і коли зробив?

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – це, в першу чергу, політична сила, яка вирішувала і вирішує багато питань, насамперед соціальних. Питань найважливіших для простої людини. Хотілось би бачити менше політики – а більше справ!


ДІДЕНКО Вікторія Валеріївна – мешканка смт Межова

Мені дуже близькі ідеї ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Я чую від представників їхньої команди тези, які я повністю розділяю.

Ми віддалений район – мабуть найвіддаленіший від обласного центру і нерідко відчуваємо, що нас не завжди чують. ОПЗЖ сьогодні намагається дійти до кожного жителя і ми вдячні їм за це і готові йти з ними поруч.

Я впевнена у районі багато прихильників ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ – у цьому можна переконатись, просто поспілкувавшись із людьми.


ІЛЮШИНА Оксана Вікторівна – заступник директора Межівської ЗШ №1

Я не перший рік є прихильником ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, розділяю їх програму. Планую йти на вибори в депутати Межівської ОТГ саме від ОПЗЖ.

Чому? Бо, на мою думку, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ сьогодні має чіткий план: як змінити на краще і нашу освіту, і медицину, виступає за припинення бойових дій. І це головне! Я впевнена, що саме така політика принесе довгоочікуваний мир нашій землі.


ФІЛІПОВА Валентина Іванівна – пенсіонер, голова ветеранської організації Веселівського старостинського округу

Сама назва ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ говорить про те, що прийшов час нарешті щось змінити у нашому житті. Змінити на краще!

Ми всі пам’ятаємо: на якому рівні була економіка ще років 8 тому? Це була стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Я завжди займаю активну громадянську позицію. Брала участь у виборах, балотувалась як депутат, працювала у виборчих комісіях, була спостерігачем. Сили, енергія та навички є, а насамперед – є бажання змінити щось на краще!


РУФФ Олександр Анатолійович – ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС

«ЗА ЖИТТЯ» – партія, яка підтримує пенсіонерів, інвалідів, чорнобильців. Зокрема виступає за збереження пільг ліквідаторам на ЧАЕС.

Рівень пенсій, заробітних плат – він мізерний. Мій батько пропрацював 47 років і має пенсію трохи більше 2-х тисяч гривень. Це нормально?

«ЗА ЖИТТЯ» чітко говорить, що українське село має жити, і це правильний підхід. Бо, здається, всім давно, вибачте, начхати на нього…


Висловити свою підтримку партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» і стати учасником проекту «Давай знайомитися!» – дуже просто. Заповнити анкету можна на сайті https://za2020.com.ua, в інформаційних наметах партії або зателефонувати до колцентру за телефонами: 098-111- 17-00, 099-111- 17-00