Добір до команди людей із досвідом реальних перемог, а не «активістів», забезпечить Блоку Вілкула підтримку людей на виборах, – експерт

«Добираючи собі команду, Вілкул робить ставку на людей із досвідом і обов’язково жителів регіону, які знають місцеву проблематику, а не виступають у ролі «парашутистів». Так само діяв Вілкул і коли він був головою ОДА Дніпропетровської області. Такий підхід потенційно забезпечить його Блокові «Українська перспектива» значну підтримку на виборах», – повідомив політичний експерт Ігор Петренко Корреспонденту.

Експерти зазначають, що на цих місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, конкуруватимуть фактично дві моделі формування партійних команд. Якщо 2019-го і 2014-го люди підтримували партії, що складалися з «активістів», шоуменів, громадських діячів, які могли голосніше за всіх «кричати», то тепер позиція виборців принципово змінилася.

Політолог Ігор Петренко впевнений: «Питання тут не в професіях, а в тому, що ця команда «нових облич» чимало в чому не змогла віднайти адекватних відповідей задля вирішення тієї купи проблем, що накопичилися як мінімум за останні 6 років: економічний добробут населення, через його відсутність мільйони українців виїздять за кордон; спекуляції навколо мови, віри та інших аспектів культурної політики, що їх почав п’ятий президент задля отримання електоральних дивідендів та пошуку «ворогів народу», «неправильних» українців, навколо ненависті до яких було дуже зручно структурувати своїх виборців; непродумані медична та освітні реформи; та й, звісно ж, питання припинення війни».