Підтримка партії «ЗА МАЙБУТНЄ» зростає по всій Україні, – соціологи

Протягом останнього часу п’ятірка партій-лідерів місцевих виборів не зазнала суттєвих змін. Втім, соціологи відзначають падіння рейтингу «Батьківщини» та суттєве збільшення прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ», яка вже впритул наблизилася до четвертого місця по країні і продовжує впевнено завойовувати симпатії виборців.

За данними соціологів, на першому місці залишається партія «Слуга народу», за яку готові проголосувати 17,2% з тих, хто визначився і збирається голосувати. ОПЗЖ має 12,6% підтримки виборців, а за «Європейську Солідарність» готові проголосувати 11,7% респондентів.

У межах статистичної похибки і з практично однаковим показником розташувалися в п’ятірці лідерів «Батьківщина» – 7,5% і «ЗА МАЙБУТНЄ» – 7,2%.

Інші партії, згідно з дослідженням, не долають 5% бар’єру.

Про це йдеться в дослідженні соціологічної групи «Рейтинг», проведеному на початку жовтня. Досліджування проводилося серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Помилка репрезентативності дослідження – не більше 1,4%. Терміни проведення: 4-7 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, Всеукраїнська партія «ЗА МАЙБУТНЄ» – це політична сила, яка об’єднала у своїх лавах досвідчених політиків із вагомим досвідом у господарюванні та управлінні. Створена на базі однойменної депутатської групи у парламенті, до складу якої входять депутати-мажоритарники з різних регіонів країни. Це перша партія за всю історію незалежної України, що складається виключно з представників місцевих громад. Головна умова членства – мати успішні напрацювання у будь-яких суспільно важливих сферах: чи то управління підприємствами і бізнесом, чи робота в органах влади на місцях. Головні партійні пріоритети «ЗА МАЙБУТНЄ» – ­економічний прагматизм, підтримка промисловості та аграрної сфери, соціальний захист та розбудова сильної держави шляхом зміцнення кожного окремого регіону та громади.