Від Блоку Вілкула на Дніпропетровщині до місцевих рад усіх рівнів ідуть професіонали – лікарі та педагоги, будівельники й шахтарі

Представляючи команду Блоку «Українська перспектива», Олександр Вілкул сказав: «Керівництво країни показує нам по телевізору шоу і клоунаду, а насправді йдуть на поводу у МВФ. Уже погодилися продавати українську землю з наступного року. Закриватимуть школи й лікарні. Їхні представники в місцевих радах робитимуть те ж саме, тому що отримають таку вказівку з Києва. Для того щоб захистити і розвивати Дніпропетровщину, ми створили сильну місцеву партію, яка не отримує команд із Києва, яка розвиватиме й захищатиме область і кожне місто. І ми підзвітні лише жителям області. Дніпропетровщина – це ми з вами, а не вони».

Вілкул зазначив, що в списках кандидатів на місцеві вибори від Блоку «Українська перспектива» «немає ані бандитів, ані рейдерів, ані весільних фотографів. Ми об’єднали принципових, порядних промисловців та господарників, лікарів і педагогів, будівельників та ветеранів праці. Ми ведемо в Дніпропетровській області до місцевих рад усіх рівнів тих, кому довіряють люди, тих, хто перевірений десятиліттями чесної роботи. І цим ми теж відрізняємося від інших партій».

Представник Блоку Вілкула з Новомосковська, дитячий хірург Олександр Барсук сказав: «Коли Олександр Вілкул був губернатором, він системно вирішував питання всіх територій області. Багато зробив і для Новомосковська. Олександр Вілкул завжди особливу увагу приділяє медицині. Як лікар я підтримую його програмний принцип щодо необхідністі запровадження страхової медицини, а також про введення заборони на закриття шкіл і лікарень. Я впевнений, що разом ми наведемо порядок у нашій Дніпропетровській області».

Представник Блоку Вілкула в Кам’янському Анатолій Савенко зазначив: «На відміну від інших партій, які з’явилися перед виборами, команду Вілкула не треба представляти людям. Люди знають, хто ми і що ми зробили. Люди пам’ятають, скільки ми з 2010-го до 2013-го року під керівництвом Олександра Вілкула відремонтували доріг, пам’ятають, що ми побудували сучасні перинатальні та онкологічний центри, відкрили 120 дитячих садків, три нові школи, понад тисячу дитячих та спортивних майданчиків, нові «Льодові арени», забезпечили медиків понад 560 новими автомобілями і машинами швидкої допомоги, спорудили перші в Україні будинки за програмою «Доступне житло». При Вілкулі зростання промисловості склало +24,5 %. Удвічі зріс рівень заробітних плат в промисловості, створювалися нові заводи й підприємства».

Представник Блоку Вілкула в Західному Донбасі Анатолій Адамський сказав: «Коли Вілкул працював віце-прем’єром, народним депутатом, він завжди захищав інтереси шахтарів. Його поважають також за те, що він як народний депутат боровся проти того, що влада відбирала у шахтарів перший і другий списки».

Представниця Блоку Вілкула в Новомосковському районі Наталія Книжник сказала: «Під керівництвом Олександра Вілкула системно розвивалися і міста, і сільські райони Дніпропетровщини. У Новомосковському районі відкрили навчально-виховний комплекс у Новостепанівці, в Орловщині – обласний дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я». У селищі Піщанка Новомосковського району – нову школу – найсучаснішу й одну з найбільших сільських шкіл на Дніпропетровщині. А ще школу в «Перлині Придніпров’я». Відкрили також 2 дитячих садка».