Золоті медалі вручили кращим учням Межівської громади!

У актовій залі Межівської селищної ради відбулось урочисте вшанування кращих з кращих учнів шкіл об’єднаної громади, які досягли вагомих успіхів у засвоєнні шкільних дисциплін.

За високі досягнення у навчанні золотими медалями були відзначені учні Межівської ЗШ №1 – Левченко Євген, Птиця Вадим, Руденко Андрій та учень Межівської ЗШ №2 – Ткаченко Едуард.

Відзнаки вручили селищний голова Володимир Зражевський та начальник відділу освіти молоді та спорту Олександр Литвиненко.

 

Подяками Межівського селищного голови нагороджені також і батьки медалістів, адже їх внесок у виховання дітей важко переоцінити.

Традиційно, з нагоди закінчення школи, подарунки від селищної ради отримали і випускники, які потребують особливої опіки та піклування.

Вітаючи винуватців свята, Межівський селищний голова наголосив, що в кожного з них буде вже свій власний шлях у цьому насиченому подіями житті, тож він побажав їм успіху та  з честю витримати всі випробовування, які випадуть на їх долю.

– Зовсім скоро наша країна потребуватиме ваших знань і саме ви станете будівниками незалежної, розвиненої, процвітаючої держави, – підкреслив Володимир Миколайович.

Неофіційне спілкування з кращими учнями громади продовжилося за філіжанкою чаю та кави, де вони розповіли про свої плани та мрії.

Ким бачать себе  медалісти  – випуску 2020 – го року? Насамперед успішними, самодостатніми людьми!

Зізнаються, що цьогорічне ЗНО – цілком до снаги, для тих, хто до нього готувався. Золоті медалі лише підтверджують це…

А щодо професій, які б вони хотіли опанувати : програмісти, юристи,  журналісти, працівники банківської сфери.

Поділилась із нами враженнями і директор Межівської ЗШ №1 Юлія Володимирівна Козак, де цього у випускному класі одразу 3 медалісти:

– У нас три медалісти. І всі  – золоті! І в прямому і переносному значенні (посміхається)…

Юнаки дуже наполегливі, старанні, кожен має свою мрію і докладає на шляху до неї максимум зусиль. Позаду 11 років наполегливої праці – і ось  – маємо результат!

Ними пишаються вчителі, батьки, пишається вся шкільна родина!

Чудову концертну програму випускникам та батькам подарували працівники Центру культури та дозвілля Межівської селищної ради.