До Дня Межової триває акція “Прибери своє подвір’я та селище”
Напередодні Дня селища Межова, виконавчий комітет оголосив акцію «Прибери своє подвір’я та селище».
Про це повідомляє офіційний сайт Межівсько селищної ради.
Особливістю цьогорічного прибирання, організатори Акції називають суворе дотримання заборон, обмежень, які діють в період війни. А саме часників закликають не робити масові скупчення та під час сигналу тривоги спускатись в укриття.
“Рекомендуємо Вам взяти участь в акції до Дня селища, яка відбувається під гаслом «Прибери своє подвір’я та селище.
Вжити заходів щодо приведення у відповідність до санітарних норм і Правил благоустрою закріплені території, біля нежитлових приміщень, що перебувають на балансі Ваших підприємств, установ, закладів термін до 13 вересня 2023 року (включно).
Особливістю цьогорічного прибирання є суворе дотримання заборон, обмежень, які діють в період війни.
У зв’язку з воєнним станом, учасників закликаємо не робити масові скупчення та під час сигналу тривоги спускатись в укриття”.

