Від важких поранень, отриманих в боях за Україну помер Микола Копайгородський з Межівської громади
Від важких поранень, отриманих у боях за Україну, у шпиталі помер 28-річний житель Межівської громади Микола Копайгородський.
Останні роки Микола з родиною – дружиною Наталею та донькою Ульянкою проживав у селищі Межова, працював в магазині мережі супермаркетів АТБ.
Його батьки сьогодні проживають у селі Январське Великомихайлівської громади Синельниківського району, де 10 серпня відбудеться поховання Захисника України.
Народився Микола Копайгородський 22 жовтня 1995 року в селі Шевченково Великоновосілківського району Донецької області в дружній родині.
Закінчив Шевченківську загальноосвітню школу, згодом Покровське вище професійно-технічне училище № 75, отримав спеціальність електрика.
Мав багато друзів, веселий, доброзичливий, безвідмовний, завжди був готовий прийти на допомогу. Хороший батько, чоловік, син, брат.
Призваний за мобілізацією 11 квітня 2024 року Межівським РТЦК та СП. Захищав Батьківщину у складі 110-ї окремої бригади територіальної оборони.
«…Старший навідник 1 мінометного розрахунку 1 мінометного взводу, мінометної батареї , помер 31 липня у Київській міській лікарні від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання по захисту Батьківщини в районі населеного пункту Піщане, Куп’янського району, Харківської області», – йдеться у офіційному повідомленні.
Щирі співчуття рідним та близьким Миколи!
Він був хоробрим та відважним!
Світла і вічна пам’ять Герою!
Всі, хто бажають провести Герою в останню путь – 10 серпня у селі Межова від будівлі колишнього ДОСААФ відправиться автобус. Виїзд о 8.00