Гороскоп на 2021 рік

Хто в рік Бика стане начальником, а хто зустріне любов

Рік Білого металевого Бика зовсім скоро вступить в свої права. На відміну від хитрого щура, бик працьовитий і надійний, а значить, 2021 рік принесе кожному значні зміни. Не забувайте покладатися на себе, прислухатися до оточуючих і аналізувати знаки долі – тільки в балансі ви проведете рік з користю для себе. Особливо рік Бика вплине на зміни в кар’єрній сфері – але тільки у тих, хто буде старанно працювати.

ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

У новому році Овни будуть будуть із заздрісною регулярністю створювати нові проекти. Навколо вас сформується непогана команда, ви опинитеся в комфортному суспільстві близьких по духу людей. Вам важливо не розгубити такі свої якості як упертість і невгамовність. Власникам бізнесу варто бути обережними і ретельно обмірковувати всі важливі питання.

Також з 2021 року любовне життя Овнів розквітне з новою силою. На самому початку року є ймовірність зустрічі з колишнім партнером, який захоче відновити стосунки.

 

ТІЛЕЦЬ (21 квітня – 20 травня)

З самого початку року Бика Тільці стануть рішуче домагатися результатів як у нових проектах, так і в тих, що були запущені раніше. Працездатність Тільців не залишиться непоміченою. Багатьох очікує підвищення в новому році. Проблеми, з якими вони зіткнуться, вдасться залагодити завдяки їх розсудливості та холоднокровності.

Любовне життя Тільців, які вже давно перебувають у стосунках, буде тяжіти до спокою і стабільності, головне — не проявляти надмірної впертості.

 

БЛИЗНЮКИ (21 травня – 21 червня)

У рік Бика життя Близнюків почне стрімко розвиватися. Можна будувати плани, братися за будь-який проект, виходити на якісно новий рівень. Секрет вашого успіху, в першу чергу, буде ховатись в умінні знаходити спільну мову з різними людьми. З 4 березня по 23 квітня у вашому знаку буде перебувати Марс — це час для активної діяльності. Направте свою енергію в потрібне русло.

У стосунках Близнюків можуть чекати справжні хитросплетіння — майбутній рік або виведе ваші почуття на новий рівень, або поставить на них хрест.

 

РАК (22 червня – 22 липня)

Більшість Раків дивляться в 2021 рік з оптимізмом і вірять, що він буде кращим за попередній. У році Білого металевого Бика їм доведеться діяти сміливо і швидко, часто навіть не у власних інтересах, а заради благополуччя тих, хто поруч. На вас чекає багато труднощів, але ви зможете їх подолати.

У стосунках, в інтересах Раків, варто стежити за своїми кроками і обдумувати кожне слово, яке говорите своєму партнеру.

 

ЛЕВ (23 липня – 23 серпня)

У 2021 році Леви будуть перебувати у звичній позиції лідера: формувати навколо себе гурти, знаходити послідовників. Важливо вчасно робити вибір і не ухилятися від пропозицій, які сама доля стане знаходити представникам знаку протягом всього року. В 2021 році ключовим для Левів має стати поняття активності та незалежності. У рік Бика вони будуть намагатися самі будувати власну долю, не звертаючи увагу на оточуючих. Але це не завжди піде на користь, тому намагайтеся подолати егоїзм.

Наступаючий 2021 рік Леви можуть сміливо назвати роком любові і благоденства у сфері стосунків із близькими людьми.

 

ДІВА (24 серпня – 23 вересня)

Рік, що минає, напевно доставив багатьом Дівам чимало серйозних проблем. Але на новий 2021-й зірки налаштовані оптимістично — складний період у житті Дів закінчиться. Розберіться з негативними наслідками 2020-го й одразу почніть закладати фундамент нового етапу в житті.

Найнеймовірніші події в любовній сфері трапляться з самотніми представниками цього знаку зодіаку. Можливе навіть кохання з першого погляду. Спробуйте не бути занадто сором’язливими, щоб не пропустити цей шанс на особисте щастя.

 

ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

У 2021 році Білого Металевого Бика Терези повинні будуть навчитися відпускати неприємності та дрібні невдачі і більше звертати увагу на свої перемоги. У новому році ваш знак відвідає натхнення. Весь рік буде позначений потужним припливом творчої енергії. З’явиться можливість зайнятися справою, до якої давно вже лежить душа, але на яку ніколи не вистачало часу.

Підтримка коханої людини в цьому році буде надзвичайно важливою. У цей час варто не втратити шанс і показати все, на що ви здатні.

 

СКОРПІОН (24 жовтня – 22 листопада)

Рік Бика для Скорпіона стане вельми неординарним — вам належить реалізація масштабних планів, до яких доведеться йти через дрібні незгоди. Вони можуть виводити вас із рівноваги, однак не піддавайтеся подразникам — прийміть їх як данність і заспокоюйте себе тим, що вони ніяк не вплинуть на кінцевий результат.

У 2021 році Скорпіонам рекомендується тримати при собі свою зайву запальність і емоційність. Вони можуть створити проблеми не тільки з вашим партнером, але і з усім оточенням у цілому.

 

СТРІЛЕЦЬ (23 листопадая – 21 грудня)

У новому році Стрільців чекає період розширення можливостей. Ви зможете збільшити рівень своєї освіченості, записавшись на курси, побачити світ, розширити коло спілкування. Слід брати стільки знань і знайомств, скільки зумієте подужати. Ви також зможете взяти участь у цікавих проектах.

Також рік Бика обіцяє Стрільцям цікаві знайомства, які здатні повністю змінити їх життя.

 

КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

У 2021 році Козероги заживуть активним і насиченим життям. Вам належатиме багато звершень, як у професійному плані, так і в домашніх справах. Ви цілком будете здатні витримати високий темп, який задасть рік Бика, якщо знайдете час і можливості для періодичного відпочинку. Цього року вам також знадобиться більше часу наодинці з собою, щоб перевести дух і наповнитися енергією.

Головне завдання — постійно зберігайте оптимізм і виявіть вдячність тим, хто знаходиться поруч і підтримує вас.

 

ВОДОЛІЙ (21 січня – 20 лютого)

У 2021 році перед Водоліями будуть відкриті всі шляхи, навіть ті, де раніше не вдавалося нічого. Все, що Водолії зможуть отримати в рік Бика, буде повністю залежати тільки від них і їх здатності правильно розподіляти зусилля.

Водолії будуть виглядати надзвичайно привабливо в усіх відношеннях. До них з усіх боків потягнуться однодумці і шанувальники їх талантів. У такому положенні важливо не боятися брати на себе відповідальність, тому що в рік Бика Водолії займуть керівні позиції.

 

РИБИ (21 лютого – 20 березня)

Рік Білого Металевого Бика для Риб стане часом поступового і планомірного розвитку. Інтуїція, яка добре розвинена у представників знаку, зіграє важливу роль в 2021 році. Рибам буде необхідно розуміти мову знаків, якою з ними почне спілкуватися Доля. І якщо це у них вийде, вони досягнуть нових вершин.

Нептун продовжує вам протегувати, так що протягом усього року Риби отримають можливість розвивати свій внутрішній, духовний світ, до якого обов’язково потягнуться інші люди.

За матеріалами Інтернет-видань