За якими сторінками у Фейсбуці варто слідкувати. Підбірка корисних і цікавих межівських пабліків

Мало хто нині уявляє своє життя без онлайнпростору та соцмереж. Відвідування Фейсбуку стало щоденним ритуалом для більшості людей. Межівчани не є виключенням. Тому ми склали невелику підбірку місцевих пабліків, за якими варто слідкувати. Для чого? Дивіться самі.

Межевская доска объявлений

 

Група створена майже шість років тому з метою надання взаємодопомоги жителям Межівського району, налічує близько дев’яти тисяч учасників з усіх населених пунктів Межівщини та сусідніх регіонів. Тут розміщуються  оголошення про купівлю, продаж чи обмін. Стає в нагоді довідкова інформація з різних питань, афіші публічних заходів. Група має чіткі правила, за дотриманням яких слідкує пильний адміністратор. Заходьте:

https://www.facebook.com/groups/1827016950861540/?ref=bookmarks

Межівська об’єднана територіальна громада

 

Група Межівської ОТГ, створена зразу після об’єднання громади. Усі новини громадського життя, офіційна інформація, спілкування з представниками влади (у форматі питання-відповідь), конструктивні пропозиції  – усе тут. Отож, щоб бути в курсі життя ОТГ, приєднуйтеся і відслідковуйте новини:

https://www.facebook.com/groups/1757828934240849/?ref=group_browse 

 

 

Baby_boom _Mezhevaya  (Клуб молодих мам)

 

У малюка ріжуться зуби? Чи готова дитина до школи?  А у ваших діток є домашній улюбленець? Поділіться рецептом смачної випічки! Ура, є ігри для втомленої мами! Це та багато іншого на сторінці молодих матусь. Вони спілкуються не лише при зустрічах на засіданнях клубу, але і в мережі. Діляться своїм досвідом батьківства: виховання дітей різного віку, їхнє харчування — від меню немовлят до раціону всієї родини, розвиток на різних етапах становлення тощо. Тому всім матусям (а, можливо, і татусям), які хочуть активного спілкування, участі у різноманітних заходах – сюди:

https://www.facebook.com/Baby_boom_Mezhevaya-853736741464538/ 

Громадська організація «Крок у світ»

Активній молоді цікаво буде відвідати сторінку ГО «Крок у світ». Новини про тренінги, навчання, ініціативи, акції  – усе тут. Якщо тобі не байдуже, як живе молодь громади, якщо ти хочеш не чекати змін, а робити їх власним руками, подаючи приклад іншим – тобі сюди:

https://www.facebook.com/krokusvit/?ref=br_rs 

 

Зелена садиба «Перлина степу»

На сторінці ви знайдете багато інформації про зелений готель, розташований у мальовничому куточку Межівщини. Це те місце, де вам завжди будуть раді,  де подадуть гарячий обід, запропонують відпочити.  Отож, якщо ви вже плануєте літній відпочинок, завітайте на сторінку зеленої садиби і ознайомтеся з найповнішим асортиментом послуг. А також з відгуками відвідувачів.

https://www.facebook.com/PerlynaStepu.ua/

 

Ірц Межівської селищної ради

Сторінка інклюзивно-ресурсного центру пропонує багато цінних порад для батьків дітей з особливими потребами. А також для вчителів та адміністрацій шкіл, які забезпечують таким дітям доступ до освіти. Найрізноманітніші матеріали, відповіді на загальні запитання і чіткі інструкції. Наприклад, як потрапити на інклюзивне навчання в садочок або як оформити дитину на інклюзивну форму навчання в школу. Багато роз’яснень стосовно законодавчих актів, офіційних документів, реформи освіти.

Однак є й прості практичні поради на щодень: розвиваючі ігри, корисні відео та мультики. Знайомтеся:

https://www.facebook.com/IPC19?fref=search&__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBrGReiA012IVD4sulWQB1mE6vthXqt6EYD3D_ZADeJmGCGdWDdEqCTeIpiS2nB9DgmFepT7D8RqnmS  

 

Ищу тебя. Межевая

Якщо ви раптом забули взяти контакти у людини, з якою познайомилися, і тепер не можете з нею спілкуватися; якщо ви втратили зв’язок з близькими людьми, але хочете його поновити;  якщо ви організовуєте зустріч однокласників, і вам треба всіх розшукати – тоді ця група саме для вас. Розкажіть свою історію, щоб її побачили ті, кого ви шукаєте. А можливо, хтось знайде і вас.

 https://www.facebook.com/groups/1881003558834280/