Наркотики – поштою, хабар – поліцейським та склад боєприпасів удома

З початку року до «Єдиного обліку» ІП НПУ Відділення поліції № 2 Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області зареєстровано: 1882 звернення із них з ознаками кримінального правопорушення 424.

Серед кримінальних правопорушень, внесених до ЄО ІП НПУ протягом травня 2024 року на території підвідомчих громад зафіксовано, зокрема, наступні:

Вдома – склад боєприпасів

2 травня в смт. Межова під час реагування на звернення громадян за фактом хуліганських дій у гр. С. за місцем проживання виявлено та вилучено: гранату Ф-1, запал до гранати, набої калібру 5,45 мм 100 шт.

За даним фактом відомості внесено до ЄРДР наразі триває досудове розслідування.

ст. 263 КК України

Наркотики – бандероллю

18 травня у відділенні пошти селища Межова  затримано гр. С., який… відправляв наркотичні засоби у посилці. Наркотичні засоби вилучено, правопорушника притягнуто до відповідальності.

ст. 309 КК України

Замість городини – конопля

21 травня за місцем проживання гр. Т. в селищі Межова поліцейськими проведено обшук, де на території подвір’я виявлено 15 рослин коноплі котрі громадянин вирощував для власного споживання без мети збуту.

                                                    Фото ілюстративне

Правопорушника притягнуто до відповідальності.

ст. 310 КК України

Хабар поліцейським

25 травня за вчинення адміністративного правопорушення в смт. Межова поліцейськими СРПП під час патрулювання зупинено автомобіль марки «ВАЗ» під керуванням водія   гр. К..

За не притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП, останній запропонував працівникам поліції … хабаря у розмірі 10 тис. грн.

фото ілюстративне

За даним фактом відомості внесено до ЄРДР наразі триває досудове розслідування.

 ст. 369 ч. 1 КК України

Джерело: відділення поліції № 2 Синельниківського РВ ГУ НП в Дніпропетровській області