Не перестаєш дивуватися стійкості, силі духу наших земляків. Ч.2

Здавалося б, зараз так легко впасти у паніку, опустити руки… Але сьогодні багато із жителів Межівщини залишаються вдома, працюють на нашу спільну ПЕРЕМОГУ – хто як може.

Про тендітну дівчину Марину знають багато жителів не лише нашої громади, а й сусідніх. Завдяки професіоналізму, скромності.

Працює вона швачкою у Центрі надання соціально-побутових послуг селищної ради, який орієнтований на роботу з соціально-незахищеними верствами населення. Тож, зазвичай, переважно клієнти – це пенсіонери, адже ціни на послуги тут досить помірні.

Але війна вносить свої корективи. І сьогодні – серед відвідувачів Центру багато наших захисників.

Вони – далеко від дому, а рутинні питання побуту ніде не зникли. Інколи без послуг професійної швачки – ну ніяк…

– Підрубити, пришити, вшити чи розшити – ось такий нехитрий асортимент послуг найбільше цікавить хлопців. – розповідає Марина. – Як правило, потрібно все «на вчора». Пошвидше…

Також додає, що це зовсім не складно, а робота – в радість. Той, хто звернувся за допомогою підтверджують, що все зроблено якісно. Тож обов’язково рекомендують товаришам.

«Потрібно хоч чимось допомагати нашим захисникам. Вони надійно стоять там, а ми повинні бути їх надійним тилом» – говорить вона.

Ось так наче все просто і в той же час людяно, сильно і викликає величезну повагу!

Все буде Україна !