Тренер Межівської ДЮСШ Галина Ткаченко відзначена нагрудним знаком “Почесний тренер дитячого волейболу України”

За сприяння президента Дніпропетровської обласної  громадської організації «Федерація  волейболу Дніпропетровської області» Марії  Александрової  21 квітня  у м. Підгородне відбувся фінальний етап Чемпіонату  Дніпропетровської  області  з  волейболу  серед дівчат 2009-2010 років народження, присвячений річниці вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, де прийняли участь 6 команд-переможців  зонального  обласного  етапу.

А саме:

Група А  – смт Межова, м. Дніпро, м. Новомосковськ

Група В – смт Слобожанське, м Павлоград, м Підгородне.

На урочистому відкритті за професіоналізм, багаторічну, плідну працю  та вагомий внесок у розвиток волейболу  серед  учнівської  молоді Межівщини тренера-викладача Межівської ДЮСШ Галину  Мустафівну Ткаченко організаторами обласних змагань  було нагороджено нагрудним знаком Всеукраїнської федерації волейболу України

«Почесний тренер дитячого  волейболу  України»!

Щиро вітаємо Галину Мустафівну із цією Почесною і заслуженою відзнакою! 

Щодо перебігу змагань.

У цей день дійсно йшла запекла боротьба за призові місця, де кожна команда прагнула перемоги. Тому, практично кожен поєдинок, був багатий на яскраві емоції  та тримав напругу до останнього  розіграшу,  що говорить про хорошу підготовку усіх команд-учасниць.

За результатами фінальних змагань чемпіонками області стали вихованки Бориса Рублевського (ДЮСШ Новомосковськ), ІІ місце посіли дівчата ДЮСШ  міста Павлограда (тренер – викладач  Михайло Мухін) та бронзовими призерками стала команда СДЮШОР міста Дніпра (тренер – викладач  В’ячеслав Казаченко).

Галина Ткаченко:

«Скажу відверто: не дивлячись на результати жеребкування (а ми одразу потрапили на найсильніших і чемпіон, і бронзовий призер – вийшли саме з нашої групи) – ми все ж прагнули показати не лише якісну гру, але і результат.  Не склалось…

Проте переконана, що наш вихід у фінал та 5-6 місце серед дитячо-юнацьких шкіл міських, селищних та сільських рад  Дніпропетровщини в Чемпіонаті Дніпропетровської області  – це якісний показник для нашого колективу. Він означає, що ми рухаємось уперед!

Без поразок не буває перемог – нам є над чим працювати, є до чого прагнути, тренуємося та рухаємось далі!

 Я вдячна кожній своїй вихованці: Макарі Вікторії, Пізняк Марії, Ковтун Поліні, Соломіній Софії, Лесик Анні, Климарчук Верониці, Дресь Мілі, Ступі Карині, Васічкіній Мілані, Черновій Анжеліці, Панчишиній Меланії та Костирі Валерії   за сміливість, відповідальність  та любов до обраного виду спорту та вірю, що всі наші перемоги ще попереду!

 Щира вдячність президенту ДОГО «Федерація волейболу Дніпропетровської області» Марії Александровій за підтримку юних волейболісток команд ДЮСШ, гарні призи і нагороди віце-президенту  ДОГО «Федерація волейболу Дніпропетровської області»  Івану Бабичу, окрема  вдячність  за увагу й завжди теплий прийом голові міської ради  м. Підгородне  Віталію Моргуну  та тренеру-викладачу з волейболу Віктору Діденку.

Завжди вдячні начальнику відділу освіти Межівської селищної ради Вікторії Валеріївні Діденко за  постійну підтримку та віру в наших волейболісток».