День родини – 2023: комунальний заклад «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради» вітає громаду

Для кожного з нас сім’я — найдорожче, що є у житті. Це притулок і гавань у найважчі часи, фортеця, де можна сховатися від будь-яких життєвих негараздів, а люди, які в ній живуть, завжди зрозуміють і підтримають у скрутну хвилину.  З сім’єю пов’язані всі перші почуття і уявлення людини, коли вона тільки починає усвідомлювати навколишній світ.

А згодом саме в сім’ї формуються такі людські поняття як любов і турбота, повага і взаєморозуміння, які є головними в створенні родинного вогнища.

Ми вкотре згадуємо їх в день сім’ї, який в Україні святкується 8 липня водночас з  особливим святом – Петра і Февронії, які стали зразком досконалого подружжя для християн. Їх вважають покровителями шлюбу та родини, адже за своє життя вони ніколи не дозволяли собі образити один одного, навіть і подумати не могли про розлуку, завжди підтримували один одного у вигнанні, а потім жили довго та щасливо, виховуючи трьох діточок. Через це день сім’ї, як приклад злагоди та гармонії у стосунках, припадає на день вшанування їхньої пам’яті.

Тож цього літнього дня варто сконцентрувати увагу на всьому світлому, теплому і затишному, що принесла в світ сім’я. Комунальний заклад «Центр соціальних послуг» Межівської селищної ради» не минає повз такої суспільно значимої події та хоровий колектив «Джерела» не минає повз такої суспільно значимої події та звертається до жителів Межівської громади та її гостей зі щирими вітаннями.

Дорогі друзі!

Нехай ваша сім’я завжди буде міцною оселею, стіни якої зможуть витримати будь-які вітри, неприємності та напасті. Всередині цих стін хай панують мир, спокій та любов. Живіть дружно, шануйте інтереси один одного, поважайте, з трепетом ставтеся до почуттів усіх членів вашої родини. І нехай кожна мить, проведена поруч з близькими та рідними, приносить у ваші домівки  лише радість, позитив та гармонію в душі!

А хоровий колектив «Джерела» долучається до вітань приємним творчим подарунком – щирою піснею:

У РОДИНІ СВЯТО
У квітучому селі,
На святковому столі
Гей-гей всякого добра.
Там родина збирається,
Там весела пісня ллється,
Там щебече дітвора.
В родині нині свято:
до мами й тата
Злетілися здалека доні і сини,
Дитинством пахне хата
у мами й тата,
Медами, казками весною
й восени.
Успіх сина й щастя доні,
Онучат малих долоні –
То найкраще, що у світі є.
Хто умів життя прожити,
Не сваритись, а любити,
Той врожай на старість
гарний жне.
Відлетять роки-лелеки
У минуле, у далеке –
Ген-ген не вернути їх.
Та приїдуть в гості діти:
Наше серце будуть гріти
Тепле слово і дитячий сміх