Триває прийом робіт на XVII Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків “Мої права-2024”: 10 років українського опору збройній агресії рф

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводиться XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф».

Джерело: Офіційний сайт Синельниківської РВА

Мета конкурсу: привернути увагу до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років та школярі – громадяни України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).

Журі конкурсу: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань. Переможці Конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Контактні дані Всеукраїнського організаційного комітету:

– uccplec@gmail.com,

https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter;

голова організаційного комітету – Сошников Антон Олександрович, 0955031091.