Майже 55 тисяч тонн зерна намолотили аграрії Межівщини

Не зважаючи на складні погодні умови жнивної кампанії (короткочасні дощі) аграрії Межівщини продовжують збирання ранніх зернових і роблять все можливе, аби не допустити втрат врожаю та вкластися у відповідні терміни. Хлібороби з нетерпінням очікують сприятливих погодних умов і, щойно дозволяє вологість збіжжя, активно включаються у жнива. Держава повинна бути з хлібом!

У цілому по громадах Межівщини зібрано біля 50% посівних площ ранніх зернових, намолочено 55 тисяч тонн зерна. Середня врожайність складає 30 ц/га, з них озимої пшениці 31 ц/га та озимого ячменю (зібрано майже 75%) 28,9 ц/га.

У господарствах також триває збір озимого ріпаку – підлягало до збирання понад 9 тис. га. На сьогодні зібрано 60% посівів, врожайність – 17 ц/га.

Станом на 27 липня по агроформуваннях Межівської СТГ зібрано ранніх зернових на площі біля 7 000 га, що становить 70% до посівних площ, середня врожайність озимої пшениці складає 32 ц/га. Про це повідомляє відділ економіки Межівської селищної ради.

Намолочено майже 22,5 тисяч тонн зерна. Озимого ячменю зібрано 95%, середня врожайність – 24, 5 ц/га.

Є інформація, що на сьогодні завершили жнивну кампанію такі господарства, як ТОВ АФ «Промінь», СФГ «Яна», СТОВ «Росток». Наближаються до завершення ТОВ «Перемога», ТОВ «АФ «Схід-Агро», СФГ «Верес», ПСГП «Еліта».

У господарствах громади також триває збір озимого ріпаку, якого було посіяно 2 000 га, 72 відсотки, середня врожайність на сьогодні становить 31,3 ц/га.