Дорогі межівчани, шановні земляки!

Війна з фашистською Росією руйнує наші міста, наше звичне життя… Але вона ніколи не зруйнує нашу надію, нашу віру в майбутнє!

Останні, мабуть, найважчі для всієї України дні на Межівщині проходять відносно спокійно.

Наші захисники міцно тримають позиції на кордонах Дніпропетровщини. Надійно спрацьовують Збройні Сили України, поліція, територіальна оборона. Завдяки спільним зусиллям нам вдається тримати ситуацію під контролем.

Так, сьогодні продовжують лунати тривожні сирени, які попереджають нас про небезпеку бомбардувань, і ми маємо всі бути пильними, берегти себе, рідних та близьких!

Ми продовжуємо допомагати внутрішньо переміщеним особам, загонам територіальної оборони, доставляємо на передній край продукти та необхідні речі нашим захисникам.

Разом із тим, і виконавчий комітет, і депутатський корпус Межівської селищної ради зараз посилено працюють над тим, щоб зберегти напрацьоване за останні роки.

Тож, користуючись нагодою, хотів би також звернутися до представників бізнесу на території громади. Щоб побудувати нову Україну і перемогти у цій священній війні, безумовно, має працювати економіка!

А тому звертаюсь до всіх вас із проханням поступово відновлювати свою роботу. Знаю, це непросто у такий нелегкий час. Але це потрібно країні!

Починаємо працювати!
Віримо в Україну! Слава Україні!

Володимир ЗРАЖЕВСЬКИЙ,
Межівський селищний голова