Новорічну ялинку зрубав…. на кладовищі

Як повідомляють у  відділенні №2  (Межова) Синельниківського РВ ГУНП в Дніпропетровській області , святкування Нового року в громадах колишнього Межівського району в пройшло без пригод.

Правоохоронці не фіксували грубих порушень громадського порядку.

Поки жителі громад Межівщини святкували, поліцейські були переведені на посилений режим несення служби.  Можна сказати, що на сьогодні особовий склад  зі своїм завданням впорався. Правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі до завершення всіх святкових заходів, – відзначив начальник відділення Олександр Миколайович Ілющенко.

Однак, один з випадків, зафіксований поліцією  вже у новому  – 2022 році  таки заслуговує на увагу.

Його сміливо  можна віднести до розряду тих, що викликають у супільства різні, але однозначно негативні  емоції. Від німого подиву –  до справедливого обурення. Адже мова йде про святі для всіх нас речі…

1 січня у одному з домоволодінь Новопавлівської СТГ правоохоронці вилучили… ялинку. 

Саме так – зелену красуню , яка  вже була прикрашена, відповідно до новорічних традицій і “встигла зустріти” новий рік разом з господарями.

Як з’ясувалося, ялинку напередодні  було придбано у громадянина К., який у свою чергу  цинічно зрубав її… на міцевому кладовищі.

Пояснюючи мотиви злочину правоохоронцям – чоловік (до речі, раніше судимий), розповів, що на цвинтарі він почував себе досить  безпечно  і був упевнений, що крадіжку ялинки якщо і виявлять рідні  – то дуже нескоро.

…Ось такий, цинізм, ми б сказали, з гірким “присмаком” вандалізму.  

За даним  фактом порушено кримінальну справу за ст. 185. ККУ – Крадіжка.  

Нагадаємо, що:

– ч. 1. ст 185 – Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) – карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.
– ч 2. ст. 185 Крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, – карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.