Субота, 20 Липня, 2024
ОголошенняОфіційно

Оголошення про проведення конкурсу на визначення визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади

Згідно з рішенням виконавчого комітету Межівської селищної ради від 29 квітня 2021 року №387-05/VIII оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України №1070 від 10 грудня 2008 року «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та №1173 від 16 листопада 2011 року «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Відділ будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства Межівської селищної ради, 52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9.

2. Підстава для проведення конкурсу:

ст. 35-1 Закону України «Про відходи», рішення виконавчого комітету Межівської селищної ради від 29 квітня 2021 року № 387-05/VIII «Про проведення конкурсу на визначення визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9, каб. 103

Дата: 29 липня 2021 року

Час: 11:00

Місце: 52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9 – зал засідань Межівської селищної ради, 2-й поверх.

Начальник відділу будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства Межівської селищної ради – Богдан Сергій Володимирович.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги, обсяг послуг, характеристика об’єктів утворення, вимоги до конкурсних пропозицій, критерії оцінки конкурсних пропозицій визначені конкурсною документацією та надаються за запитом електронною поштою або нарочно.

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

5.1. Місце: 52900, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, 4, 1 поверх каб. №4.

5.2. Спосіб: особисто або поштою.

5.3. Кінцевий строк: 27 липня 2021 року до 12:00 год.

5.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

5.5. Конкурсні пропозиції реєструються у відділі житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури, благоустрою, комунальної власності виконавчого комітету Межівської селищної ради. На прохання учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

6. Місце розкриття конкурсних пропозицій:

52900, Дніпропетровська область., Межівський район смт. Межова, вул. ім. Грушевського, 9, 2 поверх, зала засідань

6.1. Дата: 29 липня 2021 року

6.2.Час: 11:00

6.3. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.