Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні-грудні 2021 року

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” й Указу Президента України від 25 лютого 2021 року №71/2021, з 1 жовтня по 31 грудня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Явці на призовні дільниці Синельниківського району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни чоловічої статті 2003 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2003 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі громадяни чоловічої статі, яким до 31 грудня 2021 року виповнюється 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку, є такими, що підлягають призову на строкову військову службу і зобов’язані прибути на призовні дільниці за адресами:

м. Синельникове, вул. Воїнів Афганців, 2а;
смт Васильківка, вул. Спортивна, 23;
смт Петропавлівка, вул. Героїв України, 53; смт Покровське, вул. Григорія Бондаря, 8;
смт Межова, проспект Незалежності, 28;
м. Першотравенськ, вул. Кобзаря, 3б

у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до вказаних дільниць до 10 жовтня 2021 року, та мати при собі документи, які посвідчують особу.

Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають не на території Синельниківського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Синельниківський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, або у його відділення для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Станіслав КІРІЄНКО,
ТВО начальника Синельниківського районного
територіаль
ного центру комплектування та соціальної підтримки,
підполковник