П’ятниця, 19 Липня, 2024
Офіційно

Звіти дільничних офіцерів поліції: Євгена Кирпиченка (Слов’янська СТГ) та Ігоря Балецького (Новопавлівська СТГ)

Звіт дільничного офіцера поліції відділення поліції Nº 2 Синельниківського РУП ГУНІ в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції Кирпиченка Євгена Валерійовича, який обслуговує територію:

1. Словʼянської ОТГ: с. Словʼянка, с. Андронівка та с. Наталівка де мешкає в цілому близько 2431 громадян.

2. Зорянський старостинський округ Словʼянської ОТТ: с. Зоряне, с. Миронове, с. Маліївське, с. Кругоярівка, с. Малієво, с. Зелене, с. Полтавське та с. Мала Покровка де мешкає в цілому близько 1464 громадян, загалом близько 3900 громадян.

З початку 2024 року по теперішній час на території обслуговуючої дільниці мною було виявлено та здійснено супровід по 5 кримінальних злочинах а саме:

– незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу передбачене

4. 1 ст. 246 КК України;
– ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період передбаченого ст. 336 КК України – 2 кримінальних провадження;
– умисне легке тілесне ушкодження передбачене ч. 1 ст. 125 КК України – 2 кримінальних провадження.
До адміністративної відповідальності притягнуто 47 осіб, за наступними
статтями:
– порушення правні по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті

9. 3 ст. 109 КУпАП – 7 осіб;
– порушення правил торгівлі пивом, алкогольними слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх
згоряння ч. 1 ст. 156 КУпАП – 4 особи;
– порушення порядку провадження господарської діяльності ст. 164 КУПАП-
2 особи;
– дрібне хуліганство ст. 173 КУпАП – 1 особа;
– вчинення насильства в сімʼї ст. 173-2 КУПАП – 3 особи;
– куріння тютюнових виробів у заборонених місцях ст. 175-1 КУпАП – 6 осіб:
– розпивання спиртних напоїв, поява в громадському місці у пʼяному вигляді ст. 178
КУПАП – 22 особи;
– невиконання батьками або особами, що їх замінюють обовʼязків, щодо виховання дітей ст. 184 КУпАП- 1 особа;
– порушення правил адміністративного нагляду ст. 187 КУпАП – 1 особа:
На протязі 2024 року до ВП Nº 2 Синельниківського РУП ГУНІ в Дніпропетровській області від мешканців що проживають на території обслуговування надійшло та розглянуто 53 заяв та повідомлень про вчинення правопорушень та інших подій.
На території обслуговування перебуває :
– формально осіб. що підпадають під адміністративний нагляд – 4 особи,
Найчастіше обʼєктами посягання з категорії приватної власності були грошові кошти, продукти харчування, побутова та господарська техніка, металеві вироби.
З метою стабілізації криміногенної обстановки в громадських місцях. співробітниками сектору превенції відділення поліції проводились рейдові заходи та відпрацювання території обслуговування, особлива увага приділялась протидії правопорушень, скоєних у громадських місцях, на вулицях громали, особливо в місцях масового скупчення громадян.
Пропозиції щодо покращення безпеки громадян на обслуговуючій дільниці з встановлення відео спостереження в місцях масового скупчення громадян, у в’їзду та виїду з населених пунктів та на перехрестях доріг населених пункт»

________________________________________________________________________________________________

Звіт ДОП СП ВП 2 капітана поліції Балецького Ігоря Михайловича


Мною в період з 01.01.2024 р. до 27.06.2024 року розглянуто 60 заяв та повідомлень ,які надійшли через лінію 102 та зареєстровані до ЖЄО ВП 2 Синельниківського РУП ГУНП в Дніпропетровській області за
результатами яких здійснено перевірку, про прийняте рішення повідомлено повідомлено заявникам у встановленому законі порядку.
На території обслуговування виявлено та розкрито особисто 4
кримінальних злочини.
На данному стані правопорушникам повідомлено про підозру, матеріали
Кримінальних справ направлено до суду
2. Складено 80 адміністративних матеріалів за статтями:
28 – протоколів за ч. Іст. 178 КУпАП «Розпивання та поява в громадському місці в алкогольному стані», правопорушникам накладені адміністративні стягнення.
24 – протоколи за ч. 1 ст. 175-1 КУпА «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях», правопорушникам накладені адміністративні стягнення
1 – протоколів за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства». Прокол з матеріалами направлений до Межівського районного
суду для розгляду.
2. Складено 80 адміністративних матеріалів за статтями:
28 – протоколів за ч. 1ст. 178 КУпАП «Розпивання та поява в громадському місці в алкогольному стані», правопорушникам накладені адміністративні стягнення.
– 24 – протоколи за ч. 1 ст. 175-1 КУпА «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях», правопорушникам накладені адміністративні
стягнення.
– 1 – протоколів за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП «Вчинення домашнього насильства». Прокол з матеріалами направлений до Межівського районного
суду для розгляду.
– 4 – протоколів за ч. 1 ст. 187 КУпАП «порушення правил адміністративного нагляду». Проколи з матеріалами направлені до Межівського районного суду для розгляду.
– 18 – протоколів за ч. 3 ст. 109 КУпАП « Порушення правил по охороні порядку і безпеки руху на залізничному транспорті». Правопорушникам накладені адміністративні стягнення.
– 1 – протоколи за ст. 51 КУпА « Дрібне викрадення чужого майна ».
4 – протокол за ст. 183 КУпАП « Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб».
На території обслуговування забезпечено публічний порядок та безпеку під час проведення заходів.
4. Проводилися профілактичні заходи з раніше судимими особами засудженими без позбавлення волі (12).
5. Здійснювалася перевірка за місцем мешкання осіб :
– власників вогнепальної зброї
– кривдників, які вчинили домашнє насильство.
6. Проводилися спільні профілактичні заходи:
– з сектором пробації.
– з представниками 4- го відділу Синельниківського РТЦК та СП серед
населення громади,
– з службою в справах дітей сільської ради.
7. Виконання рішення суду, щодо помішення осіб до ITT- 1 особа ( Буц Віталій Миколайович).
8. Підобліковий елемент (адміністративний нагляд) – 1 особа (Буд В. М
9. Забезпечено явку 4 особи до Межівського районного суду.
Найчастіше обʼєктами посягання з категорії приватної власності були грошові кошти, продукти харчування, побутова та господарська техніка.
3 метою стабілізації криміногенної обстановки в громадських містах співробітниками сектору превенції відділення поліції проводились реійдові захода.
Забезпечено явку 4 особи до Межівського районного суду.
Найчастіше обʼєктами посягання з категорії приватної власності були грошові кошти, продукти харчування, побутова та господарська техніка, металеві вироби.
З метою стабілізації криміногенної обстановки в громадських місцях. співробітниками сектору превенції відділення поліції проводились рейдові заходи та відпрацювання території обслуговування, особлива увага приділялась протидії правопорушень, скоєних у громадських місцях, на вулицях громади, особливо місцях масового скупчення громадян.