Оголошено конкурс на вивезення твердих побутових відходів на території Межівської громади

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади.

Згідно з наказом відділу будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства Межівської селищної ради від 02 серпня 2023 року № 41-Р оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», постанов Кабінету Міністрів України №1070 від 10 грудня 2008 року «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та №1173 від 16 листопада 2011 року «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:

Відділ будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства Межівської селищної ради, 52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9.

2. Підстава для проведення конкурсу:

ст. 35-1 Закону України «Про відходи», наказ відділу будівництва, архітектури, благоустрою, житлово-комунального господарства Межівської селищної ради від 02 серпня 2023 року № 41-Р «Про проведення конкурсу на визначення визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Межівської селищної територіальної громади».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9, каб. 103
Дата: 05 вересня 2023 року
Час: 11:00
Місце: 52900, Дніпропетровська область, смт Межова, вул. ім. Грушевського, 9 – зал засідань Межівської селищної ради, 2-й поверх.
Начальник відділу будівництва, архітектури, благоустрою та житлово-комунального господарства Межівської селищної ради – Макара Євген Іванович.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

Кваліфікаційні вимоги, обсяг послуг, характеристика об’єктів утворення, вимоги до конкурсних пропозицій, критерії оцінки конкурсних пропозицій визначені конкурсною документацією та надаються за запитом електронною поштою або нарочно.
5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
5.1. Місце: 52900, Дніпропетровська область, Синельниківський район, смт. Межова, вул. ім. Грушевського, 4, 1 поверх каб. №4.
5.2. Спосіб: особисто або поштою.
5.3. Кінцевий строк: 02 вересня 2023 року до 12:00 год.
5.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
5.5. Конкурсні пропозиції реєструються у відділі житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури, благоустрою, комунальної власності виконавчого комітету Межівської селищної ради. На прохання учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.
6. Місце розкриття конкурсних пропозицій:
52900, Дніпропетровська область., Синельниківський район смт. Межова, вул. ім. Грушевського, 9, 2 поверх, зала засідань
6.1. Дата: 05 вересня 2023 року
6.2.Час: 11:00
6.3. Під час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями конкурсна комісія перевіряє наявність та правильність оформлення документів, подання яких передбачено конкурсною документацією, а також оголошує інформацію про найменування та місцезнаходження кожного учасника конкурсу, критерії оцінки конкурсних пропозицій.