Повідомлення про намір здійснити зміну діючих тарифів

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів
для абонентів Комунального підприємства «Комунсервіс» Межівської селищної ради

На виконання Закону України від 09.11.2017 року No2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів від 1 червня 2011 року No869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 5 червня 2018 року No130, комунальне підприємство «Комунсервіс» Межівської селищної ради інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Метою зміни тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів є приведення їх до економічно-обґрунтованого рівня.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються впродовж 10 днів з дня публікації цього повідомлення особисто чи поштою за адресою: смт Межова, вул. Центральна 8, або на електрону адресу у мережі Інтернет: communservices@meta.ua

Адміністрація КП «Комунсервіс» МСР»