1 жовтня – День Захисників України. Хвилина шани… Хвилина мовчання…

1 жовтня Україна вперше відзначатиме День захисників і захисниць в нову дату.

Вранці цього дня масштабною хвилиною мовчання вшанують тих, хто віддав життя за Батьківщину.

«Буває, що мовчання здатне сказати більше, ніж будь-які слова.

Цієї неділі, 1 жовтня, Україна вперше відзначить у нову дату день своїх захисників і захисниць. Усіх, хто бʼється заради держави. Усіх, хто додає сили Україні. Усіх, хто віддав своє життя заради України.

І цієї неділі вперше вся Україна на хвилину зупиниться, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули, захищаючи нашу державу та українців.

Хай це стане нашою новою традицією.

9:00. Неділя. 1 жовтня. Центральні площі та вулиці українських міст. Хвилина шани. Хвилина мовчання. Та вічність памʼяті про наших полеглих захисників і захисниць».

Володимир Зеленський.

На жаль, доки триває війна, ми не можемо ані знати точну кількість загиблих Захисників України, ані назвати всіх поіменно, ані розповісти всі історії.

Але ми впевнені, що українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші загиблі герої були в нашій пам’яті не абстрактною цифрою. Щоб наша пам’ять про них була живою… Насправді кожного дня ми маємо пам’ятати про ціну, яку заплатив і продовжує платити наш народ за свою свободу.

Адже…

Не існує правильних слів чи слушних моментів, коли йдеться про втрати. Бо це зламані долі конкретних людей, які для своїх рідних були цілим Всесвітом”…

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Після смерті вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців.

Проте … їх більше немає для тих, кому вони потрібні живі…

На жаль, від початку російсько-української війни, яка триває з 2014 року і до сьогодні Межівщина втрачає у цій страшній боротьбі кращих своїх синів і дочок:

Шульга Андрій, Кулиненко Олег, Сидоренко Сергій, Чаплига Віталій, Карпенко Олександр, Журбенко Олександр, Смолянський Денис, Терещенко Іван, Фалій Ярослав, Чорняк Євгеній, Мельник Павло, Овсянніков Максим, Мединський Іван, Яковлєв Валерій, Нестеренко Михайло, Горячко Сергій, Цибаньов Станіслав, Гайдук Іван, Коваль Павло, Парубок Григорій, Шамрило Володимир, Щусь Олександр, Паливода Сергій, Роженко Олександр, Острянин Владислав, Петренко Євген, Омельченко Сергій, Жук Андрій, Мечук Євген, Луганський Вадим, Власенко Владислав, Гнатишин Валерій, Клочко Максим, Петренко Руслан, Михальченко Євген, Ставрієцький Володимир,  Бєлячат Олександр, Рачок Євгеній, Рачок Олександр, Шинкарюк Владислав, Яковлєв Семен, Авдошка Андрій, Кувшинов Олег, Сідельник Микола, Назаров Артур, Чура Максим, Наталія Оксентюк, Валентин Личманюк, Юрій Гужва, Віталій Нікітенко, Шустров Олександр, Кобець Сергій.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ І ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!