Команда дівчат Межівської ДЮСШ – срібні призерки першості Дніпропетровської області з волейболу

Волейболістки Межівської громади, вихованки тренерки Галини Ткаченко – здобули срібні медалі за підсумками Чемпіонату Дніпропетровської області серед дівчат 2008 р.н і молодше.

2 листопада фінальний етап першості проходив у смт Магдалинівка.

Буквально цими вихідними .”Межівський меридіан” повідомляв, що волейболістки Межівської ДЮСШ впевнено здобули путівку до фіналу першості Дніпропетровщини…

…І ось, 2 листопада у смт Магдалинівка пройшов “ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ”, де за звання найкращої команди області змагалися колективи спортивных шкіл міста Кривого Рогу, Слобожанської, Магдалинівської та Межівської громад.

У безкомпромісній та напруженій боротьбі наші землячки здолали суперниць із Кривого Рогу та Слобожанської громади – 2:1 та 2:0 по-партіях.

Але, на жаль, поступились господарям змагань – команді  Магдалинівки.

Хоча ігри “за золото” були не просто бойовими, а десь навіть на межі сил та емоцій.

Що підтверджують рахунки у партіях, які фіксували мінімальну перевагу суперниць – 23:25 та 24:26. Що ж, треба віддати їм належне…

А ми ще раз, і ще раз шлемо наші найщиріші вітання нашим дівчатам та їх абмітній та невтомній тренерці – Галині Мустафівні Ткаченко !

Ви – молодці!

І для вболівальників Межівщини – ви всі – ПЕРЕМОЖЦІ!

Срібні призери фінальних змагань Чемпіонату Дніпропетровської області з волейболу серед дівчат 2008 р. н і молодше: Безміліцина Вероніка, Зваричук Кароліна, Макара Вікторія, Данілова Ірина, Соломіна Софія, Рябущиць Ольга, Пізняк Марія, Лесик Анна, Липка Наталія, Дресь Міла, Климарчук Вероніка, Васічкіна Мілана.

Кращим діагональним гравцем Чемпіонату області з волейболу визнано Соломіну Софію.

Змагання проводяться згідно регламенту, Дніпропетровським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України чемпіонатів серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів Дніпропетровської області у 2023 році зі спортивних ігор та з метою  виконання ініціативи проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед здобувачів освіти за підтримки президента України “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”.

Читайте по темі:

Волейболістки Межівської ДЮСШ впевнено здобули путівку до фіналу першості Дніпропетровської області