На Межівщині привітали призерів Чемпіонату Європи з карате

У Межівській селищній раді поздоровили призерів Чемпіонату Європи з карате WKC, який проходив в італійському місті Катанія (о. Сіцилія.) 14-15 жовтня.

Наші земляки – Софія Руфф, Дар’я Бєляєва, Захар Тітух виступали у складі Національної збірної України та вибороли 6 медалей на трьох: у куміте, ката, команадних ката та куміте.

Вони є вихованцями секції карате під керівництвом тренера, володаря чорного поясу (І дан), судді 1-ї категорії Марка  Бурмістрова. 

Вручили їм відзнаки та приємні подарунки Межівський селищний голова Володимир Зражевський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради Вікторія Діденко.

 – Дуже приємно, що наші земляки виходять на європейські майданчики та захищають честь України.  – відзначив Межівський селищний голова. – Будемо жити, вірити в Перемогу Збройни Сил України, а також у ваші перемоги. Саме вам будувати майбутнє нашої України, яке стане європейською країною. Ми щиро пишаємось вами!

Як розповіли самі призери європейської першості, виступати на такому престижному форумі  – велика честь та велике  хвилювання. Змагалися з кращими спортсменами Європи у своїх вікових та вагових категоріях: італійцями, англійцями…

 – У нас за плечами чимало кубків України, обласних та змагань. Але Чемпіонат Європи – це зовсім інше, – говорять вони… – Ти розумієш, що ти відстоюєш честь своєї держави і це додаткова відповідальність.

Софія Руфф: «Мені запам’яталися поєдинки. Як налаштовувалася, виходила на татамі. Були і сльози, і хвилювання… Але я впоралися – і це головне!   

Нагадаємо результати спортсменів з Межівщині на  Чемпіонаті Європи з карате WKC, який проходив в італійському місті Катанія (о. Сіцилія.)

Юні каратисти з Межівщини – призери чемпіонату Європи з карате WKC в Італії

Руфф Софія:

– третє місце куміте;

– третє місце ката;

– друге місце командне куміте в категорії 21-40 років;

Бєляєва Дар’я категорія 12-13 років:

– друге місце ката;

– друге місце командне ката;

Тітух Захар категорія 10-11років:

– третє місце куміте.

 

“Межівський меридіан”.