П’ятниця, 19 Липня, 2024
Про головнеСпортивний меридіан

У Межівській ДЮСШ провели відкритий турнір з волейболу та привітали випускниць відділення

У гостинних стінах Межівської дитячо-юнацької спортивної школи пройшов Відкритий  турнір з волейболу «Зустріч друзів» за участі  команд  дівчат ДЮСШ 2006 р. н. і молодші  Межівської та  Петропавлівської  територіальних  громад.

Завдяки співпраці сусідніх територіальних громад, такі змагання продовжуються проводитися з метою популяризації  волейболу серед учнівської молоді та підвищення спортивної майстерності  юних  волейболісток.

У напруженій, цікавій  спортивній боротьбі переможцями турніру стали дівчата Петропавлівської ДЮСШ – тренера-викладача Мустафаєва Олега Азімовича, друге місце, поступившись лише 2 очка у 3-1 – вирішальній  партії (14:16) посіла команда відділення волейболу Межівської ДЮСШ (старша група),  третє місце також у юних дівчат Галини Ткаченко 2011-2012 р.н.

Галина Мустафівна:

«Пройшов сильний, гарний турнір, із запеклою боротьбою та інтригою у кожній партії протягом всього змгального дня. Зовсім трішечки не вистачило сьогодні везіння моїм старшим дівчатам та дуже порадували своєю безкомпромісною грою волейболістки молодшої групи 2011 р.н і молодші, які теж на рівних змагалися зі старшими за віком суперницями. Дякуємо вболівальникам, батькам, шанувальникам волейболу, які прийшли підтримати свої команди.

До речі, нещодавно у стінах Межівської ДЮСШ юні волейболістки привітали випускниць відділення волейболу Литовченко Єлизавету та Діденко Альбіну: багаторазових переможниць та призерок Чемпіонатів та Кубків Дніпропетровської області з волейболу та побажали їм  натхнення і перемог у спорті та успіхів у дорослому житті.

Бажаємо всім учасникам змагань – миру та перемоги, а юним спортивним талантам Межівщини у подальшому  вдалих стартів і нових яскравих перемог!            

Висловлюємо вдячність нашим Захисникам, які зараз захищають наш спокій та  дають можливість займатись любимою справою нам і нашим дітям».    

Переможці та призери змагань були нагороджені спортивними грамотами від відділу освіти, молоді та спорту Межівської селищної ради.

Почесними грамотами організатори турніру  також  відзначили кращих гравчинь з кожної команди: Литовченко Єлизавету та Гапчич Софію (Межівська ДЮСШ), Терещенко Світлану (Петропавлівська ДЮСШ), найкращим гравцем визнано юну Мілу Дресь  (Межівська ДЮСШ).