Волейболістки Межівської ДЮСШ впевнено здобули путівку до фіналу першості Дніпропетровської області

Цими днями стінах Межівської дитячо-юнацької спортивної школи відбулися відбіркові обласні зональні змагання з волейболу серед дівчат 2008 р.н і молодше за участю команд ДЮСШ Васильківської, Покровської, Петропавлівської,  Слобожанської та Межівської громад.

Як повідомила нам заступник директора Межівської ДЮСШ Галина Мустафівна Ткаченко, змагання проводяться згідно регламенту, Дніпропетровським обласним відділенням (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України чемпіонатів серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів Дніпропетровської області у 2023 році зі спортивних ігор та з метою  виконання ініціативи проведення спортивних та спортивно-масових заходів серед здобувачів освіти за підтримки президента України “ПЛІЧ-О-ПЛІЧ”.

Протягом 8 годин (!)  тривав напружений ігровий день, адже ігри проходили за коловою системою. Тобто, кожна команда мала провести по 4 поєдинки.

Відзначимо, що напруга на волейбольному майданчику не спадала ані на хвилину, а події  розвивалися досить емоційно та з величезним спортивним азартом.

Яскраві розіграші, шквал емоцій, підтримка вболівальників та командний дух учасників –  загалом подарували гарний настрій і позитивні емоції всім присутнім.

«Приємно констатувати, що всі п’ять команд-учасниц нашої зони ігор Чемпіонату Дніпропетровської  області  виявилися  практично  рівними. Хороший рівень гри – це кропітка робота  та професійна настанова тренерів й незалежно від зайнятих місць у цих  змаганнях – щиро  дякуємо  їм  за підтримку  і працю у цей нелегкий час»  – підкреслила тренерка наших дівчат Галина Ткаченко.

Але у цей день фортуна дійсно була на стороні дівчат відділення волейболу Межівської ДЮСШ, підопічних Галини Мустафівни.  У напружених, важких десь навіть занадто емоційних іграх – вони  все ж виглядали краще, впевненіше,  і у підсумку не  залишили суперницям жодного шансу.

4 перемоги у чотирьох іграх – максимальні 12 очок у турнірній таблиці – і головне – путівка до фіналу Чемпіонату Дніпропетровщини!

Друге місце посіла, і також вийшла до фіналу, команда дівчат  ДЮСШ Слобожанської громади (тренер-викладач Дубовиченко Святослав Анатолійович).

Трете місце в активі  команда 2008 р.н і молодші Петропавлівської ДЮСШ (тренер-викладач Мустафаєв Олег Азимович).

Четвертими стали вихованки Васильківської ДЮСШ тренера-викладача Циох  Іманти Йосипівни.

Нарешті, п’яте місце посіла збірна команда дівчат Покровської ДЮСШ (тренери-викладачі Колєсник Віктор Іванович та Карпенко Олексій Васильович).

Щиро вітаємо з впевненою перемогою Галину Мустафівну та ії дівчаток: Зваричук Кароліну, Безміліцину Вероніку, Макару Вікторію, Рябущиць Ольгу, Данілову Ірину, Липку Наталію, Пізняк Марію, Соломіну Софію, Лесик Анну, Климарчук Вероніку, Васічкіну Мілану та Дресь Мілу з перемогою та побажаємо їм сил, натхнення та гарного і, віримо, переможного фіналу!