Субота, 20 Липня, 2024
Життя громадиПро головне

Жодна дитина не повинна залишитися без свята! У Межівській громаді відбулася Благодійна ялинка

Жодна дитина не повинна залишитися без свята!

Саме під таким девізом в Україні проходять Різдвяно-Новорічні дні.

…Так, триває війна, яка позбавила наших дітлахів і радості, і спокою, і навчання, і розваг, і сну… Це зробили наші вороги.  Але вони не можуть забрати у наших дітей новорічне свято, яке вони так чекають як щось дивовижне.

28 грудня у Будинку дитячої та юнацької творчості пройшла особлива новорічна ялинка.

Особлива, бо гостями  цього чудового новорічного дійства стали  діти-сироти, діти-інваліди,  діти, позбавлені батьківського піклування та інші категорії.

Безперечно, сьогодні, саме ці дітки потребують посиленої уваги до себе. А насамперед на новорічні казкові свята. …Свята, на які з таким нетерпінням чекає уся малеча у цей важкий час для всієї країни!

Тож це маленьке свято стало ще одним яскравим символом єднання і незламності нашого народу, нашої громади.

На захід  завітали Межівський селищний голова Володимир Зражевський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вікторія Діденко, начальник служби у справах дітей Юля Пономарьова. До речі, саме селищна рада, відділ освіти та служба у справах дітей подбали про подарунки для кожного з  дітлахів.

…Справжня окраса зали – красуня ялинка. Як завжди, вона незвичайна, прикрашена іграшками, зробленими руками гуртківців закладу, зрештою як прикрашена і вся концертна зала. І від цього лісова красуня стала ще святковіша і гарніша.

Господарі свята – творчий колектив і натхненні вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості подарували гостям захоплюючу казкову виставу «Аліса в країні чудес» зі справжніми жителями казкового королівства: Алісою – королевою новорічного балу 2023 року, Чеширським котом, (веселими клоунами)  Трулі-Ля і Траламі-Ля, Синьою гусінню, Шалтаєм-Болтаєм, глашатаями, символом нового року – Кроликом та, звичйно ж  – Дідусем Морозом та Снігуронькою. Навіть присутні дорослі залюбки дивились дивовижну історію, яка трапилася саме під Новий рік.

Що й говорити про дітлахів, які бурхливо реагували на появу Діда Мороза зі Снігуронькою та символу прийдешнього року –  Кролика. Вони привітали діток з новорічними святами та побажали їм успіхів, здоров`я і всього найкращого.

Діду Морозу діти розповідали вірші, співали і танцювали, за що добрий дідусь віддячив кожному смачними солодощами…

Учасників свята також  запросили до майстер- класу від гурківців закладу, де кожен мав змогу виготовити власноруч новорічну іграшку та загадати новорічне бажання. Вийшло дуже весело і креативно.

Потім усі із великим задоволенням взяли участь у різноманітних цікавих конкурсах, іграх, за що були також винагороджені цукерками,  кружляли разом з Дідом Морозом, Снігуронькою, невгамовним Кроликом, Алісою та іншими казковими героями у веселому танку.

Треба сказати, що практично всі присутні дітлахи опинилися у круговерті веселих ігор та конкурсів. А все завдяки ведучим свята та вихованцям будинку творчості, які  активно запрошували нас сцену навіть найбільш сором’язливих. Виглядало це надзвичайно зворушливо… 

Але все ж, невблаганно настав час повернутися з Країни чудес і сфотографуватися всім разом та побажати один одному миру і злагоди, а головне – ПЕРЕМОГИ у році прийдешньому !