Золоті та срібні медалі вручили в укритті. У Межівській громаді відзначили кращих випускників та лауреатів премії «З надією в майбутнє Межівщини»

За підсумками навчального року золотими медалями відзначено 10 випускників Межівської громади, ще троє – отримали срібні медалі.

 Крім того, дипломами лауреатів премії «З надією в майбутнє Межівщини» та грошовими сертифікатами нагороджені 15  учнів навчальних закладів, які стали переможцями обласних олімпіад та обласного етапу конкурсу-захисту  науково дослідницьких робіт  Малої академії наук України та 12 педагогів.

Освіта і війна… Війна і освіта…
Здавалося б – несумісні поняття…
Але, це реалії нашого життя…
Життя, яке триває в Україні пори всі намагання російських окупантів знищити нас і наше майбутнє…
Як і попередні – 2023/2024 -й… навчальний рік був складним. Навчання у закладах освіти Межівської громади проходило як дистанційно, так і за змішаною формою.
Під звуки сирен повітряної тривоги…

І сьогодні можна впевнено сказати, що, незважаючи ні на що, учні та педагоги вийшли на фінішну пряму.
Більше того, складний навчальний рік став плідним на здобутки для учнів Межівської СТГ: золоті та срібні медалі, перемоги в обласних олімпіадах, різних конкурсах та змаганнях.
Тож сьогодні Межівщина вшановувала найкращих учнів громади та їх наставників-педагогів…

Урочистий захід проходив в укритті одного з ліцеїв громади…

З вітальним словом до учнів, їх батьків та педагогів звернулися голова Межівської селищної ради Володимир Зражевський, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вікторія  Діденко та почесний гість, депутат Дніпропетровської обласної ради Марія Пустова.

Вітаючи винуватців свята, вони наголосили, що сьогоднішні випускники та призери олімпіад – дійсно – надія і гордість Межівщини та побажали їм успіху та з честю витримати всі випробовування, які випадуть на їх долю.

– Ми  – жителі Межівщини разом зі всією країною боремось за перемогу. І ваш внесок у цю велику справу – вже відчутний. Зовсім скоро наша держава потребуватиме ваших знань і саме ви станете будівниками незалежної, розвиненої, процвітаючої держави, – наголосив очільник Межівської громади.

Медаль — не лише почесна відзнака за відмінне навчання в школі, а й ознака неабиякої працелюбності, наполегливості, цілеспрямованості.

Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» нагороджені:

– Біліцина Уляна, учениця Межівського ліцею  №1;

– Вадим Голубенко (Межівський ліцей  №1);

– Дресь Євгенія, (Межівський ліцей  №1);

– Дудник Станіслав (Межівський аграрний ліцей- інтернат);

– Заєва Уляна (Межівський ліцей  №1);

– Іващенко Дар’я (Межівський ліцей  №1); Канюка Анна (Веселівський ліцей);

– Кутня Анастасія (МАЛІ);

– Сипченко Катерина (МАЛІ);

– Череватенко Валерія (Володимирівський ліцей);

Срібною  медаллю «За  досягнення у навчанні» нагороджені: Дресь Руслана (Райпільський ліцей), Каджарова Саміра (Володимирівський ліцей), Овсяннікова Сніжана (МАЛІ).

Дипломами лауреатів премії Межівської селищної ради «З надією в майбутнє Межівщини» та грошовими сертифікатами у номінаціях «Переможці обласних олімпіад» та  «Призерів обласного етапу конкурсу-захисту  науково дослідницьких робіт  Малої академії наук України» нагороджені: Біліцина Уляна, Даценко Дар’я, Дудник Станіслав, Заєва Надія, Калетник Маргарита, Кириченко Станіслав, Кувшинова Ріта, Лисенко Артем, Мовчан Юлія, Москаленко Владислав, Острянин Анастасія, Резнік Ксенія, Сипченко Катерина, Хуторянська Катерина, Яришева Ксенія

Піднятися на вершину слави здібним учням допомагають наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись. А разом з тим і постійна допомога та підтримка, віра в успіхи своїх вихованців, справжніх фахівців своєї справи,  творчо працюючих  вчителів.

Дипломами лауреатів премії Межівської селищної ради «З надією в майбутнє Межівщини» та  грошовими сертифікатами у номінації «Вчителі, які підготували переможців обласних олімпіад та  призерів обласного  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України» відзначені:

– Булгакова Юлія Володимирівна,  вчитель української мови та літератури Межівського ліцею № 1, керівник наукової роботи відділення літературознавства  Малої академії наук України;

– Велика Тетяна Петрівна, вчитель  правознавства Межівського аграрного ліцею інтернату;

– Волкова Тетяна Володимирівна, вчитель  математики Межівського аграрного ліцею інтернату;

– Грицай Людмила Василівна, вчитель  біології Межівського аграрного ліцею інтернату, керівник наукової роботи відділення хімія, біологія Малої академії наук України;

– Десятниченко Марія Степанівна, вчитель фізики та астрономії Межівського ліцею № 2;

– Загребельна Ріта Олександрівна, вчитель екології  Межівського ліцею № 1;

– Коваленко Ольга Володимирівна,  вчитель технологій Межівського ліцею № 1;

– Крайній Станіслав Вікторович,  вчитель технологій Межівського ліцею № 1;

– Таран Галина Миколаївна, вчитель математики Межівського ліцею № 2;

– Ушива Наталія Вікторівна, вчитель  історії Райпільського ліцею;

– Челгій Ольга Миколаївна, вчитель  математики Іванівської гімназії з дошкільним підрозділом;

– Янченко Тетяна Володимирівна, вчитель біології Володимирівського ліцею,   керівник наукової роботи відділення екології та аграрних наук Малої академії наук України.

Традиційно у такий день вітання отримали і діти, які потребують особливої опіки і піклування: Ростислав Клименко (Володимирівський ліцей), Кісільова Надія (МАЛІ).

Голова Межівської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки – Лариса Матюхіна відзначила  цінними подарунками  та грошовими сертифікатами переможців Всеукраїнського обласного етапу конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей – 2024»: Костирю Мілану та Нагорну Тамара Олексіївну (Межівський ліцей №2); Жука Олександра – вихованця ясла-садочока «Сонечко» №1  та вихователя Ковальчук Вікторія Вікторівну, Москвітіну Анастасію (Слов’янський  ясла-садок «Веселка») та вихователя Кудрю Ольгу Олександрівну.

Що ж… Побажаймо успіхів нашим… вже дорослим дітям!

Під час спілкування з ними, не залишилось жодних сумнівів, що випускники Межівщини стануть гідними громадянами України, здатними здобувати прекрасне майбутнє для своєї держави!

Тож, будьте сміливими  у мріях, наполегливими в діях, успішними  в результатах!

“Межівський меридіан”