«Варварська практика»: пожежники просять не палити сміття та суху траву

Лише за два дні, 20 та 21 березня, на території Межівської, Новопавлівської громад виникло 8 пожеж, з яких 6 уприродних екосистемах (Демурине – 2, Межова – 2, Новогригорівка, Новопавлівка) і дві – у приватних домоволодіннях (господарча споруда с. Преображенка, сінник с. Райполе).

Всі пожежі ліквідовані. На щастя, постраждалих немає.

Про це нам повідомили у 59 ДПРЧ (Межова).

Як роз’яснюють пожежники, повномасштабне російське вторгнення прийшлося на період початку господарських робіт, у ході яких деякі громадяни спалюють сміття та суху рослинність. Тому рятівники закликають громадян забути про цю варварську практику випалювання усього зайвого разом із зеленим фондом нашої країни.

Відомо, що пожежі в екосистемах негативно впливають на довкілля. Їдкий дим від спалювання трави й сміття шкідливий для здоров’я людей. Та іноді, неконтрольований вогонь може знищити й будівлі.

Шановні громадяни!

Будьте вкрай обережні у поводженні з відкритим вогнем, не залишайте без нагляду розведене багаття, не розпалюйте вогнища біля будинків і садиб, а також у жодному разі не спалюйте скошену траву, чагарники чи сміття й не дозволяйте робити цього дітлахам.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що дотримання цих правил дозволить уникнути руйнівних наслідків пожеж!