Всеукраїнська толока з БУР у Межівській громаді: волонтери впорядкували Григорівський парк

 У Межівській громаді відбулася масштабна Всеукраїнська толока, організована БУР (Будуємо Україну Разом). Захід пройшов у Григорівському парку, зібравши волонтерів громади, які спільними зусиллями здійснили прибирання та благоустрій території.

Протягом дня волонтери займалися прибирали сміття, білували дерева та бордюри, фарбували лавки та дитячий майданчик. Акція зібрала учасників різного віку. Робота проходила в дружній та позитивній атмосфері, об’єднавши людей навколо спільної мети – зробити своє селище і Григорівський парк зокрема  – чистішим і привабливішим.

– Дякуємо волонтерам за їхню активну участь та наголошуємо на важливості таких ініціатив для розвитку місцевої інфраструктури та підвищення якості життя громадян. Відзначимо, що проведення толок та інших громадських акцій сприяє формуванню відповідальності за навколишнє середовище та зміцненню місцевої спільноти, – відзначив Межівський селищний голова Володимир Зражевський.

БУР вже кілька років поспіль організовує подібні заходи по всій Україні, об’єднуючи тисячі волонтерів навколо ідеї спільного благоустрою та відновлення громадських просторів.

Цього року Григорівський парк став одним із численних об’єктів, який завдяки зусиллям волонтерів став чистим та заграв новими фарбами.

Проведення Всеукраїнської толоки з БУР у Межівській громаді стало яскравим прикладом того, як спільними зусиллями можна змінювати навколишній світ на краще, дбаючи про екологію та сприяючи розвитку громадських просторів.

Каріна Саул, волонтерка БУРу

– Приємно, що в цій акції взяли участь різні вікові категорії громадян:  від наймолодших до найстарших. І всі разом показали справжній командний дух.

Отже: що ми зробили?

Пофарбували дитячий майданчик; вигребли траву, гілки та сміття; пофарбували лавки, турніки та ворота на спортивному майданчику, ліквідували стихійні смітники, побілували бордюри та зони банеру, нарешті – пофарбували стелу.

Але цей день не обмежився тільки роботою. В процесі плідної праці волонтери смакували піцу з чаєм та грали в цікаву гру.

Завершили насичений день на природі – біля водойми, де на нас чекала смачна їжа, приготування якої було на вогнищі. Також відбулося позитивне розвантаження. Кожен ділився враженням від проведеного часу.ьЕмоції залишилися яскраві!

Дякуємо за підтримку голові Межівської селищної ради Володимиру Зражевському, який не лише сам приймав участь у толоці, а й допоміг з транспортом, харчуванням.

Дякуємо працівникам відділу будівництва та благоустрою, які забезпечили причепом для вивезення сміття, закупівлю та виділення матеріалів, а саме: фарба, рукавиці, кісточки, вапно для білування та ін.

Щиро завдячуємо Корпорації “Біосфера”, яка підсилила нас необхідними матеріалами, а саме: сміттєвими пакетами, рукавичками, браслетами та плакатами із закликом до участі.

ТИ + БУР = ЧИСТА УКРАЇНА!

Дякуємо всім, хто приєднався! Разом ми робимо наше довкілля кращим!

Світлана Алєксєєва:

– Бути частиною чогось спільного, корисного, цікавого і необхідного (чистота, порядок і охайність — ото воно) — це наразі цінна приємність сьогодення. Отримувати такі плюсики від життя серед життєвих тривог — просто обов’язок.

Подяка за залучення організаторам Межівська СТГ (ми отримали задоволення, справді) та Межівський меридіан за фото (ми були без телефонів поруч, а кадри родинні цінуємо).

Тому куди ж без віршованих експромтів:

Життя у нас щодень бентежне й небезпечне,
Але тепер віддати варто йому належне:
Як створювати заходи, як ця, друзі, толока,
То матимемо єдність без зайвої мороки!

Хто білить чи фарбує, чи вигріба сміття
Насправді несе світу охайності буття.
Тож хочеться лише додати пропозицію:
Продовжувать щороку цю корисну традицію!

© Світлана Сонцясхід

Підготовлено за матеріалами офіційного сайту Межівської громади (автор Неля Шевчик), Центру активності громадян Межівської СТГ (Каріна Саул) та Тетяна Кіяшко (“Межівський меридіан”).