Опорна школа має новий кабінет хімії

Як повідомив директор департаменту освіти і науки ДніпроОДА Олексій Полторацький на Інтернет-ресурсі «Урядовий портал», для шкіл Дніпропетровщини придбали 5 STEM-лабораторій. В них діти навчатимуться робототехніці та програмуванню. Закупили й оснащення для 73 кабінетів хімії, фізики, біології. На все витратили понад 58,5 млн. грн. державних коштів.

Один із зазначених навчальних кабінетів хімії отримала й Межівська ЗШ І-ІІІ ступенів №1. Комплект мультимедійного обладнання, електронні освітні ресурси по навчальній програмі «Хімія», планшети з програмним забезпеченням, персональний комп’ютер для вчителя у складі навчального комп’ютерного комплексу НКК «Impression», цифрове вимірювальне обладнання (датчики кислотності, провідності, тиску, кисню тощо), навчальні меблі, штативи, набори реактивів, демонстраційні моделі, інші необхідні прилади – усе це тепер є в школі.

Кабінет змонтовано, введено в експлуатацію.

От тільки дотримання карантинних вимог дещо обмежує можливості використання нового обладнання. Адже на час карантину скасовано кабінетну систему, через що учні менше пересуваються по школі. Тому в кабінеті хімії проводяться практичні роботи, бо переносити в класи усе необхідне просто ніяк.

Директор закладу Юлія Козак зазначила, що навчальний рік – надзвичайно складний у зв’язку з пандемією. Тому дуже добре, що вкладаються кошти в розвиток освіти. Минулого року школа отримала новий шкільний автобус, адже підвозиться 72 дитини. Тепер от кабінет хімії. Оскільки заклад має статус опорного, то ці придбання мають велике значення для навчально-виховного процесу.