КЗ «Центр надання соціальних послуг Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області» надає інформацію

В Павлоградському районі в с.Троїцьке розташоване відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання комунального закладу «Центр соціального обслуговування Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області».

До відділення стаціонарного догляду приймаються особи похилого віку, особи з інвалідністю (з 18-річного віку), які потребують постійного цілодобового догляду на постійне проживання або тимчасове від 1 до 4 місяців.

Громадяни похилого віку та інваліди, які мають працездатних дітей, обслуговуються за плату відповідно до тарифів на соціальні послуги.

Велика увага приділяється умовам проживання підопічних. Самотні люди мешкають у затишних кімнатах на 2-4 особи. Атмосфера затишку рідного дому панує в кожній кімнаті: на стінах ікони, вишиті рушники, на вікнах квіти, є необхідні меблі, холодильник, телевізор та Інтернет.

 

 

Громадяни одержують необхідні соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечуються одягом, взуттям, постільною білизною, комунально-побутовим обслуговуванням.

У відділенні організовано дозвілля: є кімната відпочинку і гарна бібліотека з цікавою літературою та свіжою пресою, на свята влаштовуються концерти. У гарну погоду підопічні відпочивають в парку з альтанками, оточеними квітниками, фруктовими та декоративними деревами. Поряд із відділенням знаходиться православний Свято-Троїцький храм, де на свята підопічні охоче відвідують богослужіння.

У відділенні організовано триразове повноцінне харчування. Про здоров’я підопічних піклується кваліфікований медичний  персонал.

Для забезпечення комфортних умов проживання та підвищення якості життя осіб з інвалідністю придбано східцевий гусеничний підйомник.

За довідками звертатися за тел. 0990332077 або адресою: м. Павлоград, вул. Ганни Світличної, 53А, каб. 6.