Впровадження  соціальних проєктів у Межівській СТГ

У рамках  проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», кластеру « Перспективи розвитку східних регіонів України, що діє за дорученням уряду Німеччини  Межівська СТГ взяла участь у проекті  «Введення нової соціальної послуги шляхом створення пункту прокату технічних та інших засобів реабілітації». Ініціатором проєктної ідеї виступив КЗ «Центр соціальних послуг». 

Рівень цивілізованості суспільства визначається ставленням до найменш захищених та найбільш вразливих верств населення.

У Межівській ОТГ проживає 15,4 тисячі мешканців, з них пенсійного віку 7,8 тисяч громадян. Саме люди старшого віку  найбільше страждають на захворювання опорно-рухового аппарату, що приносить  великі незручності в повсякденному житті. Тому тимчасове забезпечення населення технічними засобами реабілітації допоможе усунути обмеження їх життєдіяльності та підтримати соціальну незалежність громадян, які частково або повсністю втратили рухову активність у зв’язку з віком чи хворобою.

З метою надання мешканцям Межівської селищної територіальної громади, які не мають статусу особи з інвалідністю, змоги для самообслуговування, пересування, догляду та спілкування створюється  пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Короткий опис завдань і діяльності:

1. До 01.05.2021 року створити пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації;

2. Придбано технічні та інші засоби реабілітації на суму 83,2 тис.грн.;

3. Розроблено Положення про пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації;

4. Провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з мешканцями громади про роботу пункту прокату засобів реабілітації ;

5. Провести тренінг для працівників закладу на тему:”Основи професійної етики та спілкування у роботі з громадянами похилого віку”;

   

Керуючий справами виконавчого комітету                      Л. ВАСИЛЕНКО

За матеріалами офіційного сайту Межівської селищної ради.