12 очок з 12 можливих та феєричний камбек ФК “МЕЖОВА”

Минулими вихідними відбувся четвертий тур Відкритого чемпіонату Межівської СТГ з футзалу. У рамках туру відбулося дві гри:

– ФК “ПЕРЕМОГА” – ФК “ДЕМУРИНЕ” – 11:6
– ФК “ЗОРЯНЕ” – ФК “МЕЖОВА” – 6:7

Таким чином, ФК “ПЕРЕМОГА” здобула четверту (вибачте за тавтологію) перемогу у чотирьох матчах і, з максимальним показником набраних балів, продовжує очолювати турнірну таблицю.

Видовищний поєдинок, і з точки зору інтриги, і з точки зору якості гри, продемонстрували ФК “ЗОРЯНЕ” та ФК “МЕЖОВА”.

У першому таймі зорянці буквально не помічали суперників на майданчику і рахунок 5:1 на їх користь лише підтверджував тотальну перевагу ФК “ЗОРЯНЕ”.

Але у другому таймі гра проходила вже під диктовку межівчан, які спромоглися просто-таки на феєричний камбек. П’ять забитих поспіль м’ячів дозволили їм вирвати перемогу у, здавалось, безнадійному матчі – 7:6 на користь ФК “МЕЖОВА”.

Дербі слов’янських команд – ФК “ЗОРЯ” – ФК “ЗОРЯ-2” – перенесене.